Seksualiniai iškrypėliai yra naujoji amerikiečių privilegijuotoji klasė

2019, 27 gruodžio, 9:30 | kategorija Ideologija | 3 komentarai | peržiūrų 697 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Paul Craig Roberts

Paul Craig Roberts

Jungtinė Kristaus bažnyčia Ames mieste, Ajovoje, dėl nežinomų priežasčių iškabino LGBTQ vėliavą / seksualinio iškrypimo iškabą (taip originaliame straipsnyje).

Trisdešimtmetis Lotynų Amerikos imigrantas ją paėmė ir sudegino. Už šį „nusikaltimą“ jis buvo nuteistas kalėti 16 metų!

Reaguodamas į koledžo moksleivių ar provokatorių, deginusių JAV vėliavą per Vietnamo karo protestus, 1968 m. JAV Kongresas priėmė Vėliavos įstatymą, leidžiantį įkalinti tuos, kurie degina ar šmeižia JAV vėliavą, bet ne ilgiau kaip vieneriems metams.

„Kas nutiko Amerikai, kad seksualinio iškrypimo vėliavos sudeginimas yra 16 kartų rimtesnis nusikaltimas, nei Amerikos vėliavos deginimas? Kaip tai gali būti?“ – klausia Paul Craig Roberts.

https://www.desmoinesregister.com/story/news/crime-and-courts/2019/12/19/lgbtq-flag-burning-iowa-man-sentenced-church-banner-fire/2697139001/

Beveik kiekvieną dieną skaitau pranešimus apie tai, kad tas ar kitas asmuo buvo atleistas iš darbo, nes Twitteryje parašė, kad yra tik dvi lytys.

Vienas iš naujausių yra Maya Forstater atleidimas iš darbo Britanijoje, dirbusios labdaros organizacijoje ir atleistos už tikėjimą tuo, kad egzistuoja dvi lytys, ir jog lyties pakeisti neįmanoma.

Tai daugiau nei tikėjimas. Tai fakto konstatavimas, – gryniausia tiesa.

Nėra jokių mokslinių įrodymų apie trečiąją lytį, ir dar mažiau jų (jei gali būti mažiau už nieką) apie šimtus skirtingų lyčių atstovų, kuriuos paskelbė visiškai kvaili žmonės, neturintys intelektinių pajėgumų. Hermafroditai laikomi anomalijomis, gamtos nesėkme.

Kai pasižymėjęs autorius ir garsus aktorius atėjo ginti Maya Forstater, jie buvo užtildyti daugybės subhumaniškų ekskrementų. https://www.spiked-online.com/2019/12/20/the-witch-hunting-of-jk-rowling/

Vakarų pasaulis iškrypo iš kelio, – konstatuoja autorius. Tai buvo visai neseniai, kai vyresnysis „Google“ inžinierius, baltasis vyriškis, buvo atleistas todėl, kad paskelbė Twitteryje ar el-laišką, kuriame pasakyta tiesa, kad vyrai ir moterys gerai mokosi skirtingų dalykų ir puikiai jaučiasi skirtingose ​​srityse.

Jo teiginys apie mokslinį faktą sužeidė švelnius feminisčių, teigiančių, jog vyrų ir moterų sugebėjimai nesiskiria, jausmus.

Jei moterų gabumai neviršija vyrų, tai yra de facto įrodymas, kad moterys yra diskriminuojamos.

Šis tvirtinimas netaikomas vyrams, kurie nėra išskirtiniai moteriškose srityse. Vyrai negali tvirtinti, kad jie ne taip puikiai pasižymi moteriškose srityse moterų srityse, nes yra diskriminuojami.

Teigdamos, kad vyrai ir moterys visais atžvilgiais yra lygūs, feministės griauna moterų sportą. Vyrai dabar turi translytinę teisę savarankiškai deklaruoti apie save kaip apie moteris ir konkuruoti su moterimis moterų sporto šakose.

Daugelis moterų sporto žvaigždžių, tokių kaip Maria Sharapova, laimėjusi penkis „Grand Slam“ titulus, užprotestavo šį absurdą ir buvo pasmerktos bei priverstos atsiprašyti už abejones tuo, kad vyrai iš tikrųjų yra moterys, nors pačios deklaruotos moterys turi varpas ir sėklides bei vyrišką raumenų jėgą.

Vyrų, konkuruojančių kaip moterys sporto varžybose, rezultatai aiškiai parodo, kad abi lytys nėra lygios visais atžvilgiais, kaip, kad tvirtina neišmanančios radikalios feministės.

Moterų puolimas kyla ne iš vyrų. Tai kyla iš feminisčių ir tariamų transeksualų.

Kokia yra Vakarų visuomenė, kurioje absoliučiai juokingi pareiškimai turi viršenybę visų žinomų mokslo ir anatominius faktų atžvilgiu?“, – retorinį klausimą užduoda žinomas Vakaruose autorius.

Kaip JAV, JK ir Europoje galima įkalinti žmogų už netikėjimą tuo, jog lytis esą nepriklauso nuo anatominio kūno?

Pabaiga turi būti arti.

Paul Craig Roberts – amerikiečių ekonomistas, politikos ir ekonomikos apžvalgininkas, Garbės legiono ordino kavalierius, respublikonas, buvęs JAV finansų ministro padėjėjas ekonomikos politikos klausimais,

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

  1. Vytas says:

    Kas sukėlė ir kam reikalingas tas visas erzelis apie vyrų ir moterų anatominę tapatybę? Juk tam metamos milžiniškos lėšos, kurios būtų labai naudingos gyvenimo lygio kėlimui. LGBT simpoziumai, forumai, eitynės organizuojamos visame pasaulyje? Juk iš kažkur atkeliauja pinigai, o kapitalistiniame pasaulyje altruizmas jau senai „prisakė ilgai gyventi“ (rusų patarlė). Doleris turi duoti pelną, o čia to pelno gavėjo lig ir nesimato. Bet užtenka prisiminti „auksinio milijardo“ teoriją ir viskas stojasi į savo vietas. Mažinti gimstamumą bet kokiomis priemonėmis. Suardyti ir sunaikinti tautines valstybes. Sumenkinti ar visai suardyti tautinių valstybių švietimo sistemas. Europą (jos gyventojus) nurudinti, tautines valstybes atskiedžiant migrantų srautais iš Afrikos ar Artimųjų bei Vidurinių Rytų. Ir t.t., tikslų sąrašas nėra baigtinis Visų tų tikslų įgyvendinimui lėšas skiria tokie „veikėjai“, kaip D.Sorošas ir dar visa virtinė jo tautiečių. Kokios tautybės yra Sorošas aiškinti, manau, nereikia, bet dėl visa ko… Tai tos tautybės, vienas iš kurios aukščiausių rabinų yra parašęs: „Sprendimo teisę turime tik mes, žydai.“ Tai tos tautybės, kurios kitas aukštas rabinas Ovadja, parašė: „Nežydų sielos yra kilusios iš visiškai nešvarių klipatų …“ Ir galima tęsti be galo ilgai panašaus turinio „perliukų“ citavimą. Ir Lietuvoje tie Sorošo pakalikai veikia per Atviros Lietuvos fondą“ ir panašias NVO. Tikslas aiškus – visi ne žydai turi tarnauti tik išrinktajai tautai. Tik, manau, ne Dievas juos „išrinko“, išsirinko patys save.

  2. ome says:

    Gavau 7d. už šio info pasidalinimą FB.

  3. Pestininkas says:

    Vytas viską teisingai parašė, daugiau tokių objektyvių komentuotoju! Nuo savęs galiu pridurti tiems kas mažai tą tema domėjosi, pažiūrėti YouTube GRIGORIJAUS KLIMOVO paskaitas apie tai, pirmą kartą klausantis tos informacijos, aš buvau šokiruotas! Bet dabar žinau tvirtai kad sodomitai jau senai buvo politinių procesų visame pasaulyje „varikliai“, tada jie buvo užslaptinti ir daugelis turėjo šeimas su vaikais „dėl akiu“, dabar gi daugelis jų gali atvirai deklaruoti savo priklausomybę iškrypėliu sektai! Deja jie jau senai „integruoti“ į visų valstybių, beveik visas valstybes valdymo sferas, tai visuotinas faktas, o ne mano asmeninė nuomonė! Ir toliau jų pozicijos vis stiprėja, nes jie senai perkvalifikuoti iš ligonių į normalius…….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top