Signataras Zigmas Vaišvila: Valstybė klimpsta į teisinį chaosą

2020, 22 gruodžio, 16:35 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (4) | peržiūrų 580 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Zigmas Vaišvila

2020 m. gruodžio 23 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro dr. Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Valstybė klimpsta į teisinį chaosą”

Spaudos konferencijoje dalyvaus buvęs LR Seimo narys, Ekspertai.eu atstovas Audrius Nakas, asociacijos „Lietuvos visuomenės taryba“ atstovė, Visuomenės ekstremalių situacijų lep vadovė dr. Nendrė Černiauskienė, klinikinių tyrimų mokslininkė embriologė Aušra Blažėnienė.

2020 m. vasario 26 d. LR Vyriausybė paskelbė valstybės masto ekstremaliąją situaciją. Tuo pažeisti Civilinės saugos įstatymo (CSĮ) 26 str. 1 d. 2 p. reikalavimai tai daryti, kai „ekstremaliosios situacijos padarinių išplitimo ribos viršija trijų savivaldybių teritorijų ribas, arba kurios trunka ilgiau kaip 6 mėnesius.“ Tuo metu Lietuvoje nebuvo nė vieno susirgimo COVID-19. Padaryta tai „profilaktiškai“.

Pažeidžiant CSĮ 27 str. 5 d. („aukščiausi – Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos sprendimai“), Lietuvą valdė ne ši Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija, bet savo įsakymais Aurelijus Veryga, paskirtas valstybės operacijų vadovu, kuris turėjo ne priiminėti savo įsakymus, bet vykdyti Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos ir Vyriausybės nutarimus.

2020 m. gruodžio 23 d. įsigalioja LR Konstitucinio Teismo 2020-08-28 nutarimas Nr. KT152-N12/2020, kuriuo pripažinta, kad:

1) LR Seimo statuto 198 str. 2, 4–6 dalyse nustatytas įgaliojimų Vyriausybei suteikimo iš naujo, kai pasikeičia daugiau kaip pusė ministrų, teisinis reguliavimas prieštarauja LR Konstitucijos 5 str. 2, 3 dalims, 67 str. 7 punktui, 92 str. 5 daliai, 101 str. 2 daliai, konstituciniams atsakingo valdymo, teisinės valstybės principams;

2) LR Seimo 2019-08-20 protokolinis nutarimas Nr. XIII-2412 „Dėl įgaliojimų Lietuvos Respublikos Vyriausybei suteikimo iš naujo“, t.y. antrajai Sauliaus Skvernelio vadovaujamai Vyriausybei, prieštarauja LR Konstitucijos 5 str. 2, 3 dalims, 67 str. 7 punktui, 92 str. 5 daliai, 101 str. 2 daliai, konstituciniams atsakingo valdymo, teisinės valstybės principams.

S. Skvernelis ir jo vadovaujama 18-oji LR Vyriausybė, pasivadinusi 17-ąja, nepasinaudojo Konstitucinio Teismo suteiktu laikotarpiu pateikti Vyriausybės programą apsvarstyti ir tvirtinti Seimui.

Tad nuo 2020 m. gruodžio 23 d. Konstitucinio Teismo nutarimu nustatyta, kad nuo 2019 m. liepos 23 d. aukščiausioji Lietuvos vykdomoji valdžia – Vyriausybė – neturėjo Konstitucijoje įtvirtintų teisių vykdyti šias pareigas.

Konferencijos vaizdo įrašas

Karo policija Lietuvoje jau patruliuoja, net nesulaukusi 2021 m. sausio 1 d. naujos redakcijos Karo policijos įstatymo įsigaliojimo.

Šio įstatymo apologetai nedrįsta viešai diskutuoti apie šį įstatymą, tik anonimiškai apkalba šio naujo įstatymo kritikus, šmeižia juos.

Naujas Seimas dėl šio įstatymo tyli.

Lietuva ruošiama skiepijimui nuo naujojo koronaviruso. Dalykinė informacija apie vakcinas neskelbiama.

Jei skelbiamas eksperimentas su mūsų maža Tauta, tai ji pati turi nuspręsti, ar ji tampa eksperimento subjektu.

Pranešėjai kreipiasi į naująją LR Vyriausybę dėl informacijos apie COVID-19 pateikimo, kurią nuo pareiškėjų slėpė buvusi neteisėta Vyriausybė, ir dėl skiepijimo neištirta vakcina pagrindimo.

Kreipiamasi į Seimą ir Respublikos Prezidentą dėl referendumo paskelbimo dėl šio eksperimento su mūsų tauta.

Naujajai LR Vyriausybei siūloma netęsti buvusios neteisėtos Vyriausybės neteisėtos veiklos.

Visų pirma, pradėti vadintis ne 18-ąja, bet 19-ąja LR Vyriausybe, nes 18-oji Vyriausybė buvo neteisėtai veikusi antroji Sauliaus Skvernelio vadovaujama Vyriausybė.

Tautos likimą spręsti turi tik pati Tauta.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. Zigmai, atsipeikek! says:

  Tu 1 serija ziurejai.
  2 it 3 pramiegojai.
  Seniai nugrimzdo, kai MGB uzvalde.

 2. Vytas says:

  Įkopus į 9-tą dešimtį nedaug ką gali padaryti, tai nors savo nuomonę noriu pasakyti. Tokio „bezpredielo“ iš valdžios pusės net LTSR (TSRS) laikais nebuvo. Konstitucija nulio vietoje, kiekvienas ministras – pats sau konstitucija, jau nekalbant apie seimą ar prezidentą. Apie KT galima pasakyti tik vieną – tai POLITINIS PROSTITUTAS, aptarnaujantis valdžią.

 3. Ok says:

  Viskas galingiesiem, ubagam, mirtis!

 4. Myndė says:

  Istorija yra pakilimų ir nuosmūkių seka.
  Manau, kad pasaulis (mes – tik jo dalis) šiuo metu yra nuosmūkio stadijoje ir su tuo teks gyventi.
  Degradacija visur. Teisės tikrąja prasme vis mažiau. Informaciją pakeitė propaganda, ja pateisinama viskas, ko galingiesiems reikia. Vertybių sistema, pirmykštį žmogų atvedusi iki šiš dienų, nyksta (naikinama?)
  Klausimas, kaip atrodys pasaulis (kas iš jo bus likę), kai nuosmūkio fazė peris į pakilimo.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top