Su Šventėmis Lietuva!

2015, 24 gruodžio, 13:00 | kategorija LPT | 8 komentarai | peržiūrų 553 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Nežiūrint į daugelį sudėtingų iššūkių, kaip šalies viduje, taip ir ateinančių iš užsienio, Lietuvos piliečiai išgyveno šiuos metus garbingai iškelę galvas ir net sugebėjo visuotinio susiskaldymo atmosferoje išjudinti visuomeninių ir partinių organizacijų telkimosi procesus, siekiant pradėti lipti iš nusivylimo, pesimizmo ir valstybės žlugdymo duobės. Kas teikia pakankamai vilčių ateičiai, jog mums pasiseks įveikti ir šią negandą, kaip ir daugybę jų iki šiol.

Su Šventėmis Lietuva!

 

su_sventemis2

 

 

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 8

 1. algimantas says:

  Ačiū Sarmatams,

  močiutė visada išmokė padėkoti už gerą žodį, todėl noriu palinkėti, kad ir kitas metais šis tinklapis veiktų, kad nesibaigtų kantrybė ir pasiryžimas dirbti visuomenei be atlygio, kad nesibaigtų įžvalgumas, ir kad visada būtų laiko mums, šio tinklapio skaitytojams.

  Labai jau aš čia savanaudiškai :D todėl pridėsiu palinkėjimų , kad sekantys metai Sarmatams būtų finansiškai sėkmingi metai ir , kad bent jau išlaidas už tinklapio išlaikymą skaitytojai padengtų. Aš pats tikrai prisidėsiu. Ačiū, kad dirbate mums. Su Kalėdomis!

 2. KONKURENCIJOS NĖRA says:

  Sekmės.

 3. Mindaugas says:

  Prisijungiu prie palinkėjimų. Linkiu „Sarmatų“ redakcijai stiprybės, kantrybės, tvirto stuburo ir nepasiduokite valdžiažmogių provokacijoms. Sėkmės!

 4. Ina says:

  Ačiū kad esate. Aukite, stiprėkite ir stiprinkite savo žodžiu skaitančius, nes žodis yra visa ko pradžia. Gražių Jums Kalėdų ir šviesių ateinančių Naujųjų metų.

 5. paklausa&pasiula says:

  tegul Jusu zodis tampa kunu…

 6. Dalia says:

  Ačiū. Su Viešpaties Jėzaus Kristaus gimtadieniu, mielieji! (nors katalikybė ir bruka, kad jis gimė būtent šiuo metu, bet vistiek…) VISKAS BUS SUDREBINTA, TIK JO ŽODIS IŠSTOVĖS. Gerbiu jus ir vertinu, kad rašote tiesą, kai kiti “žiniasklaidos“ smegenų plovikliai dirba šeimininko numatytą darbą. Ačiū jums už tai. Tai išlaisvina iš iliuzijų, beprasmių vilčių, parodo, kad tamsa tik labiau tamsės( o Šviesa šviesės, per Jėzų Kristų, Jo PAŽINIME). Su šventėmis, mielieji. Rašydami detaliai, visokias “smulkmenas“, jūs sustiprinote mano tikėjimą Dievu, išlaisvinote(tai procesas) iš bet kokių iliuzijų. Dievo malonės jums ir jūsų artimiesiems, Jo gailestingumo ir apsaugos.

 7. Gojus says:

  Ačiū jums už jūsų darbą Sarmatai. Linkiu vienybės mums visiems ir pasiaukojimo. Su Jėzaus gimtadieniu – prisidedu prie Dalios

 8. edvardas says:

  Su Sv.Kaledom .Stiprybes jusu istusciokiiaura pilstytoju ,7 skaitytoju, „penktosios kolonos“ tinklapiui.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top