Suomija išsiuntė į Rusiją pirmą pabėgėlių grupę

2015, 13 gruodžio, 21:20 | kategorija Realybė | atsiliepimų (7) | peržiūrų 598 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

rusnovosti.ru

pabėgėliai

asociatyvi nuotrauka| © Aftonbladet/IBL via ZUMA Wire

Suomijos pasieniečiai nepraleido į šalį prašiusių prieglobsčio migrantų.

Suomija išsiuntė į Rusiją pirmąją pabėgėlių grupę. Suomiai pasieniečiai nepraleido į šalį prašiusių prieglobsčio migrantų ir šiuos žmones išsiuntė atgal į Rusiją, kur jie turi galiojančius leidimus gyventi, praneša suomių MIP.

Anksčiau Helsinkyje buvo pareikšta, jog migrantų prašymus valdžia nagrinės tik dviejuose kontrolės praleidimo punktuose (KPP) – Raja-Jooseppi ir Salla.

2015 metų gruodžio 4, penkiolikos pabėgėlių grupė iš rytų šalių buvo priversta nakvoti rusų KPP „Lotta“ esančiame pasienyje su Suomija suomių veiksmų pasekoje. Kaip buvo pažymėta Murmansko srities jėgos struktūrų pranešime, suomių pusė be perspėjimo užblokavo pasienį prieš pusantros valandos iki įprasto KPP uždarymo.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 7

 1. Mindaugas says:

  Europoje vyksta Didysis Tautų kraustymasis pagal Vašingtono sukurtą scenarijų tyliai pritariant Briuseliui. Tai atsitinka tada, kai imperijos sunaikina viską, kas yra už jos ribų. Sugriautų tautų gyventojai išstumti iš savo šalies galiausiai persikrausto į imperiją ir vėliau ją pačią sunaikina. Tai buvo viena iš priežasčių dėl ko žlugo Didžioji Romos imperija. Tampa aišku, kad tai su Turkijos ir labdaringų JAV organizacijų pagalba vykdomas Europos okupacijos planas.

 2. Ec says:

  Mindaugai, viename esi neteisus, Briuselis pritaria ne tyliai :)

 3. Panzer says:

  Taip taip, kol šalys per kurias eina emigraciniai srautai statosi sienas, ten veikia savanoriai iš nevyriausybinių organizacijų ir įvairiausių fondu su gražiais ir nekaltais pavadinimais,o ištikruju remiami Sorosiniu veikėjų. Jav atsisako priimti tuos pabėgėlius,nes apie juos nėra jokių duomenų, kadangi neturi pasų arba jie padirbti, o ir patikrinti nėra kur, nes duomenų bazės nėra, tačiau vos tik kažkas priešinasi pabėgėliam išvadinami ne humaniškais. Jau pabegeliu tema primiršta, nors problemos niekur nedingo, matyt, „terorizmas“ padėjo nustumti į antrą plana. Va jums ir demokratija, kuo toliau žodis demokratija darosi panašus į utopija…

 4. kabalistas says:

  Manau, kad tie at’bėgėliai ruošiasi sunaikinti būtent tą imperiją, kuri savo užsienio politika jų gyvenimą  padarė be perspektyvos, o kaltinimas tuo Rusijos, neišgelbės tikrųjų kaltininkų nuo atpildo. Kai žlugs ES, neliks ten ir bazių piktadario. Tada ateis teisingumo valanda ir tam. O kai neliks to žandaro, tai grius ir velnio „šventovė“ Jaruzalėj (o praktiškai Šveicarijoj?), kuriai tas žandaras uoliai tarnauja. 
  Išeitis būtų labai paprasta. Tereiktų liautis išnaudojus ir engus kitas šalis. O vietoj ginklavimosi, neva, gintis nuo engiamųjų, būtų galima pasirūpinti tų tautų švietimu, sveikatos apsaugos sistemos sukūrimu… Tada nereiktų nė gintis, ir ginkluotis neliktų prasmės, tada anie ne tai gag grasintų sunaikinimu, bet ir pajaustų pareigą už gera – geru atsilyginti. Visos tos gėrybės, kurias dabar „civilizuotas“ parazitas klasta pasiima, atkeliautų kaip užmokestis už pagalbą.

 5. Kas vyksta? says:

  Įdomu visą tai.

 6. Mindaugas says:

  to kabalistui: Nesugriovus pagrindinio blogio-JAV bastiono, kova būtų bereikšmė….

 7. KONKURENCIJOS NĖRA says:

  Bėda ta, kad banksteriams vis maža…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top