Tik nuo mūsų priklauso ar taip bus

2020, 22 gruodžio, 6:42 | kategorija LPT | atsiliepimų (13) | peržiūrų 429 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Šiomis dienomis matricos prižiūrėtojai pradėjo įgyvendinti planus kurie pagal juos pačius buvo numatyti pavasariui, o kai kurie antrajai žiemos pusei. Tai negali būti be priežasties.

Žmonės nepaklūsta ir iškrypėliams pilnos kelnės. Jau nuo rudens jie pradėjo viską skubinti ir kasdien vis labiau skuba. Tie jų veiksmai jau net neprimena panikos, o yra tikrų tikriausia panika.

Mūsų akių dūmimas su koronkės nustatymu audinėms turėjo tęstis, mažų mažiausiai, iki sausio vidurio, o pasibaigė po savaitės kai prasidėjo. Dabar iš niekur ir pernakt atsirado koronkės mutacija kurią iš karto nustatė, ir pasakė, kad ji 70% labiau užkrečiama ir pranešė PSO.

Tie kas mąstė smegenimis tuos planus žinojo jau pavasarį. Nuspėti buvo nesunku žinant kokie vienaląsčiai juos kuria. Europa išsyk užsidarė nuo JK. Toliau parašysiu ką, mano manymu, planuojama daryti toliau.

Europos valstybės toliau užsidarinės vienos nuo kitų. FB,, Twitter, youtube ir kiti korporacijoms pavaldūs tinklai visiškai cenzūruos pačią rimčiausią informaciją Sars-Cov-2 nebūto viruso, skiepų nuo jo, 5G, karantino ir su juo susijusias temas.

Iki naujų metų tokios informacijos ten paprasčiausiai gali nelikti. Paliks tik trupinius. Bus įvesta nepaprastoji padėtis. Tas reikš informacijos sklaidos ribojimą.

Iki kokio lygio bus mėginama riboti nesiimu spręsti, galbūt alternatyvius informacijos šaltinius bandys papirkti, įbauginti, o nepavykus, fiziškai uždaryti remiantis visuomenės klaidinimu galimai sukeliant grėsmę žmonių sveikatai.

Jau yra ir toliau bus žlugdomi verslai, iš pradžių smulkūs, po to vidutiniai, o galiausiai visi kurie nepriklauso saujelei „išrinktųjų“. Taip taip, bus žlugdomi ir didieji verslai, tie kurių nekontroliuoja „išrinktieji“.

Prieš Lietuvą ir mūsų kaimynus latvius, lenkus, ukrainiečius ir esančius labiau į pietus nuo mūsų bus imamasi pačių žiauriausių priemonių nes čia yra daugiausiai nepaklūstančiųjų ir didžiausia „netinkamos“ informacijos sklaida.

Taip, jūs teisingai perskaitėte, nepaisant spengiančios tylos mūsų ir mūsų kaimynų šalyse, būtent čia yra daugiausiai nepaklusnių ir tokios griežtos priemonės čia naudojamos ne šiaip sau.

Iškrypėlių požiūriu tai mes, tie nepaklūstantys, ir esame virusas ir jie darys viską, kad tą virusą sunaikintų nes kitaip jis išplis.

Prieš mus ir mūsų kaimynus naudojamos griežčiausios priemonės todėl, kad netgi ir sužlugdžius verslus ir įvedus universalias bazines pajamas (išmaldą) būtent mes turime daugiausiai galimybių išgyventi.

Į Lietuvą atvežus didesnį kiekį vakcinos nuo koronkės gali būti pareikalauta privalomai testuoti vaikus. Ne skiepyti, bet privalomai testuoti. Bus remiamasi tuo, kad pirmą kartą paskiepijus suaugusiuosius jie vis tiek gali užkrėsti kitus iki gaus sekančią dozę, o kadangi vaikai neskiepijami jie gali būti potencialūs viruso platintojai.

Vaikai jiems itin svarbūs nes būtent jie bus ruošiami šviesiam rytojui po didžiojo perkrovimo. Todėl labai reikia surinkti vaikų DNR. Dar savo arsenale iškrypėliai turi skaitmeninę pandemiją.

Kalba eina apie suplanuotą ir valdomą bankų veiklos sutrikdymą, maisto, elektros tiekimo sutrikdymą ir panašius veiksmus, tačiau manau, kad to jie tiesiog negali imtis dabar, nepaskiepiję bent kažkiek žmonių, na nors 20%, mažų mažiausiai.

Apie ketvirtąją pramonės revoliuciją ir didįjį perkrovimą nerašysiu nes tas šiaip ar taip jau įgyvendinama lygiagrečiai visoms kitoms priemonėms.

Netvirtinu, kad taip būtinai bus, tiesiog parašiau remdamasis prieinamomis žiniomis ir savo patirtimi. Mes leidome atsitikti tam kas atsitiko iki šiol, todėl turiu pagrindo manyti, kad mums paklūstant atsitiks ir tai, kas yra aprašyta aukščiau arba dar blogiau.

Tik nuo mūsų priklauso ar taip bus, nes mūsų pavergimas greitėja proporcingai mūsų paklusimo greičiui, o tironija baigiasi ten kur prasideda pasipriešinimas.

„Pasaulis bus sunaikintas ne tų kurie elgiasi blogai, bet tų kurie stebi jų daromą blogį ir nieko nedaro tam, kad tą sustabdytų“

Taip kalbėjo vienas plačiai žinomas fizikas.

Algirdas

P.S. Gimus mano fiziniam kūnui jam buvo prikergta pavardė Minkauskas (čia karo policininkams, kad žinotų ko ieškot) nors man ji visiškai nereikalinga nes ji nėra tai kas aš esu, o visus savo gimines aš ir be pavardės atsimenu, jie mane taip pat.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 13

 1. Gojus says:

  Pagrįskite kolega straipsnio lozungus.

 2. MS says:

  Nusibodo tas isgalvotas virusas.

 3. Op says:

  Tai čia ne lozungai, o karti Teisybė!

 4. Algis says:

  Tam Op. Atrodo jog su mąstymu turite problemų, o ir suvokti jau sunku. Manau jog medikai gal dar ir gali padėti, tik reikia skubiai prašyti pagalbos, nes ateitis bus prastoka. Yra nesugebančių melo atskirti nuo tiesos ir mokslo.

 5. Myndė says:

  Deja, tiek gąsdintojai epidemija, tiek jos neigėjai neretai peržengia sveiko proto ribas.
  Apskritai, kartais nebeaišku, kiek (ar) to proto pasaulyje beliko…

 6. >>algis says:

  Ad hominem?
  Reiskia nera argumentu.
  Malonu, kad troliai lankosi- resiskia info juos gasdina, kaip ir skaitytoju samonejimas.
  O info Martin Armstrong bloge, Lewrockwell, ronpaulinstitute dot org ( taip, gyd Ron Paul, buves kandidatas i USA Prezidentus

 7. Op says:

  Info daogiau nei reikia, tik kai kam zombojaščikas visai smegenis užvėmė…

 8. kas iesko, randa says:

  tik tokiu kol kas mazuma.

 9. Vytas says:

  Lazdą perlenkia tiek gazdintojai virusu, tiek viruso neigėjai. Pirmauja valdžia, atvirai meluodama apie viruso pavojingumą. Kodėl staiga kilo šurmulys apie Anglijoje neva tik dabar pastebėtą COVID–19 mutantą? Tai tęsinys, manau, šių dienų isterijos, nes ši viruso atmaina buvo jau seniai žinoma, gal jau pusę metų. Žmonės pradėjo pastebėti, kad valdžios meluoja šiuo klausimu. Visoje ES, JAV, gal ir Kinijoje, bet mums svarbu ES.Briuselis „kietai“ laiko COVID-19 vadžias. Kita galima priežastis – nepavykęs susitarimas dėl breksito. Nukertamos bet kokios gijos tarp Anglijos bei ES, nereikia ieškoti paaiškinimų – virusas viską „paaiškina“.

 10. Ne ten balansuoji says:

  Lazda laaiko ir jos nelanksto tie, kas vado corona afera: Klaus Schwab, Bill Gates, Georg Soros. Paneigti virusa sunku, kaip ir ji patvirtinti- jo niekas neturi. Since no quantifiable amount of virus isolate is currently available ( CDC, 07 13 2020)

 11. Op says:

  Anglam ubagai nereikalingi

 12. romanas says:

  Mano nuomone , šis naujos korono viruso atmainos atsiradimas , sietinas su vakcinos šalutinių poveikių slėpimu .

 13. Op says:

  Su kovidla jie daug „zuikių“ nušauna.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top