„Twitter” failai: federalai slopina „Dezinformaciją”

2022, 20 gruodžio, 8:00 | kategorija Genocidas | 1 atsiliepimas | peržiūrų 166 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Analitinio amerikiečių portalo „The Americam Thinker” autorius, Patrick J. Gibbs pristato situaciją, kai JAV konstitucijos Pirmoji pataisa, užtikrinanti žodžio laisvę, kuriai priklauso didžiausia apsauga valstybėje, pažeidžiama tų, kurie privalo stebėti, kad šios pataisos būtų griežtai laikomasi. sarmatas.lt išvertė šį straipsnį, nes mano, kad lygiai tokia pati situacija egzistuoja didžiojoje pasaulio demokratinių valstybių dalyje.  Tiesiog reikia žinoti kur ir kokiomis sąlygomis gyvename bei ko reikėtų imtis (bent teoriškai), kad jas paleistume.

Didžiausia 2022 m. politinė istorija (JAV) buvo ne kadencijos vidurio rinkimai. Tai buvo naujojo „Twitter” savininko Elono Musko (Elon Musk) paskelbti „Twitterio failai”. Praėjusią savaitę žurnalisto Matto Taibbi „Twitter” tinkle paskelbtos šeštosios dalies antraštė buvo „Twitter, FTB dukterinė įmonė„.

FTB turėjo savo komunikacijos kanalą, per kurį „Twitter” vadovams duodavo patarimų šio tinklo žinučių autorių atžvilgiu, – kuriuos reikia cenzūruoti, jei ne uždrausti, už „rinkimų dezinformacijos” skelbimą 2020 m. JAV prezidento rinkimų sezono metu.

Klastinga buvo tai, kad kai kurie įžeidžiantys „Twitter” įrašai buvo satyrinio pobūdžio ir juos skelbė žmonės, turintys palyginti nedaug sekėjų.

Mažiausiai 80 FTB agentų buvo paskirti į socialinės žiniasklaidos darbo grupę. Tėvynės saugumo departamentas (DHS) vykdė savo operaciją. Abu juos įkvėpė tariamas užsienio kišimasis į 2016 m. rinkimus, dabar žinomas kaip „Rusijos sąmokslo apgaulė”.

Tačiau likus vos kelioms dienoms iki 2022 m. vidurio kadencijos rinkimų dienos, sužinojome, kad cenzūra jau daugiau nei dvejus metus yra slaptas DHS, FTB ir „didžiųjų technologijų kompanijų” projektas. Be „Twitter”, jų veikla apėmė „Facebook”, „Reddit”, „Discord”, „Wikipedia”, „Microsoft”, „LinkedIn” ir „Verizon Media”.

Misija, kurios tikslas – pulti politinį žodį, kuriam pagal Pirmąją pataisą suteikiama didžiausia apsauga, buvo neišvengiama.

Paskutinėmis 2020 m. prezidento rinkimų kampanijos savaitėmis „New York Post” buvo blokuojamas „Twitter” ir kitų didžiųjų technologijų milžinių, kad negalėtų paviešinti savo istorijos apie Hunterio Bideno nešiojamajame kompiuteryje esančius įkalčius.

Tai buvo rūkstantis ginklas, liudijantis apie Hanterio Baideno prekybą įtaka, siekiant praturtėjimo milijonais dolerių sau, Džo Bidenui ir jo dėdei. Dabar jau žinome, kad FTB prisidėjo prie šios cenzūros pastangų.

Tai pasiteisino. 2022 m. apklausa parodė, kad dauguma amerikiečių mano, jog visapusiškas „nešiojamojo kompiuterio iš pragaro” nušvietimas būtų kainavęs Bidenui rinkimus (Pralaimėjimą).

Diskredituodama šią žinią, dauguma [pasaulio] žiniasklaidos priemonių prisijungė prie naujienų slopinimo. Žurnalas „Time” net paskelbė straipsnį, kuriame gyrėsi, kaip žiniasklaida „sutvirtino” rinkimus, kad užtikrintų Donaldo Trumpo pralaimėjimą (ir Bideno pergalę).

Kita svarbi 2020 m. žodžio laisvės istorija buvo gydytojų ir mokslininkų, atsisakiusių pritarti eksperimentinės mRNA terapijos, kuri visuomenei buvo parduodama kaip vakcina nuo SARS-CoV-2 viruso, programos, slopinimas.

Tarp temų, kurias siekta užgniaužti, buvo COVID-19 pandemijos kilmė ir COVID-19 vakcinos veiksmingumas. Facebook sukūrė ribotos žinių prieigos portalą, kad palengvintų vyriausybinių biurokratų cenzūros prašymus.

Vietoj FTB ir DHS kaltininkai šiuo atveju buvo administracinė valstybė, kurią sudarė CDC, FDA ir valstijų medicinos tarybos. Nuo 2020 m. pavasario federalinės ir valstijų valdžios institucijos nusprendė, kad „mokslas”, kurį skelbė CDC ir ypač daktaras Anthony Fauci, yra neginčijamas ir nediskutuojamas. Niekas negalėjo nesutikti su CDC pareiškimais ir potvarkiais.

Greitai imta cenzūruoti ir persekioti visus gydytojus ir mokslininkus, kurie: 1) nesutiko su CDC teorija dėl viruso kilmės komunistinėje Kinijoje; 2) pasisakė už nebrangių receptinių vaistų pritaikymą ambulatoriniam gydymui, taip išvengiant hospitalizacijos ir mirties; 3) abejojo, ar protinga visus gydyti eksperimentine mRNA genų terapija, kai mirties nuo viruso pavojus gresia tik pagyvenusiems ir gretutinių ligų turintiems žmonėms.

Vėl buvo iškeltas kovos su „dezinformacija” naratyvas kaip pateisinimas, kodėl valdžios institucijos slopina nepritarimą ir iš esmės atsisako mokslinio metodo, reikalaujančio empirinio teorijų ir kompiuterinių modelių patvirtinimo.

Dr. Peterio McCullougho atvejis yra pavyzdinis tokio persekiojimo pavyzdys. Jis yra vienas iš daugiausiai publikacijų paskelbusių kardiologų Amerikoje, jo mokslinių tyrimų darbus plačiai cituoja mokslininkai visame pasaulyje.

Skirtingai nei Fauci, jis yra įgijęs epidemiologijos magistro laipsnį. Jis paskelbė ambulatorinį COVID-19 gydymo protokolą. „Valdžios institucijos” ėmė jį persekioti. Neseniai iš jo buvo atimti gydytojų tarybos sertifikatai už tai, kad jis nesutiko su vyraujančia išmintimi, kaip gydyti virusą, kurio infekcijos mirštamumas tarp jaunesnių nei 60 metų amžiaus žmonių yra nežymus.

Nesutinkančių mokslininkų tildymas buvo tik dalis programos. Buvo siekiama užgniaužti ir tokius dalykus kaip: „COVID-19 pandemijos kilmė ir COVID-19 vakcinų veiksmingumas, rasinis teisingumas, JAV pasitraukimas iš Afganistano ir JAV paramos Ukrainai pobūdis”.

Per pastaruosius dvejus metus mūsų išrinktieji atstovai Kongrese buvo dingę iš akiračio, nes nesugebėjo apginti žodžio laisvės nuo administracinės valstybės. Nerinkti biurokratai sukaupė tiek galių, kad dabar jie primena šiuolaikinius komunistinės Kinijos mandarinus.

Jie nieko nebijodami slopina laisvą žodį apie tai, kaip elgtis su COVID-19, ir visa tai darė vardan „dezinformacijos” slopinimo. Naujasis Kongresas turėtų ištirti visų jų veiklą. Reikėtų ištirti ir patį Federalinį tyrimų biurą. Reikia rimtai apsvarstyti raginimą drastiškai jį reformuoti, nors tokios reformos įgyvendinimas turi palaukti, kol Baltuosiuose rūmuose nebebus demokratų.

Kol po tokių tyrimų nesulauksime reformų, žodžio laisvės gynėjai turėtų atsisakyti pripažinti bet kokią Pirmosios pataisos „dezinformacijos išimtį”.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Pro says:

    Mes tą žinojome nuo pat pradžių, tačiau Didžioji žiniasklaida vadino tai sąmokslo teorijomis ir geriausiu atveju pripažindama melavo apie „kovą su dezinfo”. Dabar tas paviešinta ir eilinį kartą JIE vėl smigo snukiu į purvą.

    Visame tame yra vienas pliusas – jais ims nebetikėti jų pačių rėmėjai ir pasekėjai. Kam reikalingas susikompromitavęs partneris?

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top