Valstybių skolų susidarymo ištakos ir didėjimo mechanizmas

2012, 26 gruodžio, 12:42 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (6) | peržiūrų 1 043 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Šiame trumpame video trileryje aiškiai parodomos valstybių skolų susidarymo ištakos ir jų tolesnis grimzdimo į skolų duobę mechanizmas. Kad būtų dar aiškiau turime suprasti, jog valstybės skola, tai mūsų visų su jumis skola, pasireiškianti visais socialinių programų apribojimais šalyje. Tai ir bedarbių išmokų, ir nedarbingumo pašalpų, ir vaikų priežiūros išmokų bei vaikų darželių, ir nemokamo gydymo bei mokslo finansavimo mažinimas. Šitą sąrašą dar galima būtų tęsti, tačiau kiekvienas tą gali pasidaryti pats.

Čia tereikia tik įsisąmoninti, ką iš tiesų žada, o ką gali tikrovėje valdantieji atsakingi asmenys. Ar jie aukso kalnus žada iš nežinojimo, ar dėl to, jog žino, kad gali tekti atsakyti už nusikalstamą neveiklumą, kai būtina traukti šalį iš skolų duobės ir bijo atsitraukti nuo valdžios, kad į ją nepatektų veiklūs, sąžiningi žmonės, galintys juos patraukti atsakomybėn…

Kreditai, kai norima geriau gyventi šiandien iš dar neuždirbtų pinigų, tai yra rytdienos sąskaita, dažnai atveda prie skolų duobės krašto ir tai dar geriausiu atveju, jei lieka laiko pagalvoti ir įvertinti riziką. O jei jo nebelieka ir atsiduriama duobėje?

(LT subtitrai Nemo. Įgarsino Sarmatai)

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. kekeke says:

  labai geras filmukas, !

 2. Klaipeda says:

  Vertas demesio ir apmastymo…ir taip pat atsibusti is iliuzinio miego!

 3. Mindaugas Vilkis says:

  o dabar visi bėgte skolintis, nes bankuose yra nerealiai žemos palūkanų normos :))))))))))) kam neduos, tam yra greitieji kreditai už tik šiek tiek didesnius procentus. Kam gyventi geriau rytoj, jei gali šiandien? :))))))))))))))))

 4. sararyan says:

  Tustybiu muge sis video… Visos valstybes skolingos tarptautiniams bankamas kuriuos valdo vatikano masonai su savo centriniu banku, jie pinigus spausdina „is oro“, paskolas dalina „is oro“ o vergai/gojai atiduoda su procentais, kad mazai nepasirodytu dar sukelia ekonomines krizes.

 5. Chamelion says:

  viskas yra pofik. Svarbu, kas esi ir ką padarysi dėl savo TĖVYNĖS? Esmė yra tame… sukurk galingiausią ginklą ir būsi galingiausia Valstybė mūsų planetoje! Intelektu kovok, mokykis, rask analogų neturinčių sprendimų ir tapk geriausias pasaulyje! Nes tik intelektas yra pagrindinis ginklas kovoje prieš bet kurią valstybę ar prieš kitą planetą! Pradėk mastyt! Parodyk ką gali ir ką moki, pasauliui!!!

 6. rrrg says:

  Ne Vatikanui ir ne masonams. O tiems, kurie vadina save išrinktąja tuata.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top