Varpas skamba Europai: Gertas Vildersas komentuoja Europos islamizacijos tyrimų duomenis

2017, 12 gruodžio, 18:16 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (18) | peržiūrų 942 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Gertas Vildersas

JAV mokslininkai, kaip jau rašyta, išanalizavę tris Europos islamizacijos scenarijus iki 2050 metų, nustatė, kad musulmonų skaičius Europoje artimiausiu laiku gali išaugti trigubai.

Pasak Pew tyrimų, 2050 metais Švedijoje gyvens 30.6% musulmonų, Vokietijoje musulmonų bus 19.7%, Prancūzijoje -18%, Didžiojoje Britanijoje – 17,2%, Olandijoje – 15.2%.

Reaguodamas į šį pranešimą, Olandijos parlamento narys Gertas Vildersas (Geert Wilders) parašė Tvitter’yje: „egzistencinė problema: mūsų gyventojai pakeičiami. Ir tai bus žymiai blogiau, jeigu mes greitai nesiimsime deislamizacijos!

Daugiau islamo reiškia daugiau smurto ir netolerancijos

Demografinė situacija gali Europoje pasikeisti dar greitesniais tempais, negu nurodoma Pew tyrimuose. Portalo Breitbart nuomone, Pew skaičiavimai yra gana optimistiški. Olandijoje atlikti tyrimai parodė, kad čia musulmonų skaičius iki 2060 metų gali išaugti nuo dabar esančių 7 % iki 19% .

Iš 2010-2016 metais į Europą atvykusių imigrantų 53% buvo musulmonai. Daugumoje jauni vyrai. Tai didelė našta socialinei sistemai, nes tai daugumoje buvo nekvalifikuoti ir/arba žemos kvalifikacijos darbuotojai, kurie neatneša visuomenei jokios naudos, o yra jai našta.

Jeigu niekas nesikeis, problemos tik augs

Afrikoje šiuo metu gyvena 1 milijardas žmonių, Šimtmečio pabaigoje gyvens 4 milijardai. Trečdalis afrikiečių nori išvykti į užsienį. Dauguma nori persikelti į Europą. Daugiau pusės Afrikos gyventojų yra musulmonai, kurie yra greičiausiai besidauginanti grupė.

Lapkričio pabaigoje Kot D`ivuare vykusiame Europos-Afrikos vadovų pasitarime Europos valstybės susitarė mobilizuoti milijardines investicijas Afrikoje. Jau išleistos dešimtys milijardų eurų, kurie buvo išvogti ir atiteko korupcionieriams, kurių dauguma svajoja emigruoti į Europą.

Po 2017 metų G20 šalių susitikimo Vokietijoje įvykusioje spaudos konferencijoje Prancūzijos Prezidentas Emanuelis Makronas į klausimą apie galimą Europos „Maršalo planą“ Afrikai pasakė, kad „Problemos, su kuriomis susiduria Afrika visai kitokios… civilizacinės“ ir nurodė Afrikos valstybes, kuriose „vienai moteriai tenka 7 ar 8 vaikai“. Pasak Makrono, jei moterys Afrikoje gimdys po 7-8 vaikus, nepadės jokia parama, jokie kaip į balą sumerkti milijardai. Afrika gavo 1 trilijoną dolerių paramos ir jokio efekto. Tiek pat vaikų tenka vienai arabų motinai. Tuo tarpu pas Europietes moteris šis rodiklis tesiekia 0,6 vaiko moteriai, dauguma Europos tautų jau šiandien dėl nepalankių motinystės sąlygų, prievartinio homoseksualizmo diegimo, šeimos instituto naikinimo, tiesiog išmiršta.

Be viso to, Europos lyderiai sutiko leisti didesnę legalią imigraciją į Europą

Interviu Deutsche Welle (DW) Europos komisijos pirmininkas Žanas Klodas Junkeris vėl pakartojo Dž.Sorošo inspiruotas idėjas, kad Europai reikalingi imigrantai iš juodosios Afrikos ir dar kartą pareikalavo juridiškai įteisinti nuolatinį juodaodžių atvykimą į Europą. Jis net tvirtino, kad Afrikiečiai ir Europiečiai turi tokias pačias teises gyventi Europoje.

Junkeris pasakė:„Mes privalome sukurti legalius būdus vykti į Europą, ir Komisija jau įnešė savo pasiūlymus. Europai aiškiai reikia imigracijos per artimiausius dešimtmečius, todėl mes turime aprūpinti tuos, kas nori atvykti ir to negali padaryti, ir kurių padėtis leidžia atvykti teisėtai, kad patektų į Europą“. Jo žodžiais tariant, Europa turi aiškų masinės imigracijos iš Afrikos poreikį ir turi priimti milijonus migrantų iš trečiojo pasaulio, kad kovotų su „gyventojų senėjimu“.

Breitbart rašė: „Gal Europos komisija mano, kad migrantai nesensta ar dėl didėjančio gyventojų skaičiaus nedidės aplinkos užterštumas, ar jie išnagrinėjo automatizacijos efektą – kada ekspertai įspėja, jog robotizacija artimiausiu metu išlaisvins milijonus darbo vietų.

Globalistai-sorošistai yra sukūrę mitą apie afrikiečių naudą Europos ekonomikai

„Europa išmiršta, reikia gyventojų Europos ekonomikai“ – skelbia globalistai. Jeigu jiems Europoje būtų reikalingi gyventojai, jeigu jie tikrai rūpintųsi tautų gerove, tai jie neužsiimtų sodomijos ir kitų lytinių iškrypimų propagavimu, kurie kaip tik ir yra skirti gyventojų skaičiaus mažinimui, jie neardytų normalios šeimos juvenalinės justicijos pagalba, nedarytų iš moters vergo ir darbinio gyvulio.

Jeigu darbo rankų trūktų ekonomikai, ES leistų Ukrainos, Baltarusijos, Moldavijos, Gruzijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Rusijos, Kinijos ir kitų šalių specialistams laisvai vykti pas save dirbti, gyventi. Bet jie neleidžia.

Imigracija iš labiausiai atsilikusių pasaulio šalių jiems reikalinga Europos tautų naikinimui, jų visuomenių degradacijai, skaldymui, žmonių priešpriešai, grupių, frakcijų, zonų ir pan. suformavimui, kad žmonės nuolatos tarpusavyje pjautųsi religiniu, tautiniu, rasiniu ir visais kitais įmanomais pretekstais.

Šiuo metu virš 6 milijonų migrantų yra Viduržemio jūros regiono valstybėse ir siekia persikraustyti į Europą.

Gertas Vildersas pasakė, jog „tai nėra tai, ko mes norime. Mes privalome sustabdyti savižudišką ES elito beprotystę. Mes privalome sustabdyti milijonus norinčių atvykti į Europą atėjūnų, nes šie namai – mūsų namai. Jeigu paliksime namų duris atviras, mes iš jų būsime greitai išvaryti. Mes prarasime savo autentiškumą ir savo laisvę. Mūsų egzistencijai iškilo grėsmė. Mes privalome ją išsaugoti. Tai galima padaryti tiktai tuo atveju, jei mes turėsime vyriškumo priimti naujai strategijai. Čerčilis yra pasakęs: „drąsa – tai didžiausia dorybė, nes ji garantuoja visas kitas“.

„Vietoje to, kad būtų magnetu jauniems afrikiečiams ir azijatams, Europa privalo turėti drąsos, kad veiktų visiškai priešingai. Mes privalome turėti drąsos, kad apsaugotume mūsų sienas ir uždraustume jų atvykimą, kaip prezidentas Trampas tai daro JAV. Drąsa yra išsiųsti visas migrantų valtis atgal, kaip Australijoje. Drąsa, – apriboti legalią migraciją, o ne ją plėsti. Drąsa, –  nedelsiant padėti nelegalių imigrantų repatriaciją. Drąsa deislamizacija ir krikščionybė. Vietoje to, kad būtų minkšta, Europa turi būti kieta. Jei mes patirsime nesėkmę, mūsų nacionaliniam identitetui iškils grėsmė, mūsų laisvei kils grėsmė, Europa, kaip rodo Pew skaičiavimai, greitai nustos egzistavusi,“ – cituoja Vilderso žodžius Breitbart.

šaltinis: lebionka.blogspot.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 18

 1. sigitas elinis says:

  gal kam įdomu ,gal kam jau žinoma: : yra toks puikus fimas „The white“ lietuviškai yuotube „Sniego kalėjimas“,tai sena istorija apie tai,kad visi žmonės yra broliai,seserys,draugai .Tiesiog norint išlikti žmogumi reikia susivienyti

 2. Dalia says:

  Tai kaip, Sigitai, susivienyti, norint išlikti žmogumi, jeigu visų pažiūros skirtingos (arba jos primestos) ? O gal kitas, net nenori “būti žmogumi“.

 3. Simas Simaitis says:

  Keista, kad ponei Dalei dar kyla toks klausimas kaip? Straipsnyje yra parašyta. Drąsa – tai didžiausia dorybė. Esate drąsi, ponia Dalia ir kiti čia esantys? Ar esate pakankamai drąsūs prarasti „sunkiai“ sukauptus turtus ar juos paaukoti bendram labui? Bet svarbiausia dalis – ar turime ideologinę viziją kur link eisime susivieniję?

 4. saul says:

  Nelabai savalaikis,ber geras straipsnis.Beveik viskas rasoma reisingai.Aisku,dar nepamineti lotynizacijos ir kitu geltonodziu migantu antpludziai kituose pasaulio regionuose,kurie ne maziau skaitlinhgi ir svarbus vakarietiskai civilizacijai.Paziuirekite i Australijos tautu ir tauteliu ivairove.Jos politika emigrantu atzvilgiu pasikeite dar tik neseniai,susidurusi su BAISIOMIS aktualijomis.Ne issimtis ir Rusija,kur dar nuo amziu koja kojon zengdavo ivairiu rasiu atstovai Ir tuo kosmopolitiskumu buvo didziuojami,kai dar vakaruose vyravom segregazija.Sovietuose buvo aikstinams visu sovietu tautu bloliskumas ir vienybe,kuriu,reikia pripazinti „nei velnio“nebuvo.Taciau tautu maisymnasis vyko didziuliu tempuAs manau,kad reikalinga pasverta ir principinga pasaulio nuomone, itaka sprendziant sias aktualias problemas.Jos neiskilo vakar ar siandien.Pries 20met ,jau Vokietijoje ,Prancuzijoje ar UK emigrantai uzeme nuo 10 iki 15proc visu gyventoju.Ir taim cia tik ofiliali statistika.Realiai ju ten jau buvo appie 25proc iskaiciuojant nelegalus( cia duomenys iskaiciuojant ir R.Europos gyventojus-pagrinde buvusios Jugoslavijos,Lenkijos ir Rumunijos,Kazachstano ir Rusijos piliecius,kuriu dauguma cia gyveno ir dirbo nelegaliai.O kur dar oficialus 9proc Vokietijos turku,10proc UK indu,arPrancuzijos aAlzyro,Egipto,.Tuniso,ar Italijoje Libijos gyv. ir kitu juodaodziu.Dar baisesni reikalai vykom Belgijoje ir Svedijoje.Kuo salis ekonomiskai stipresne-tuom daugiau ten pludo enigrantu banga.Tu laiku politikai naiviai tikejo pakelsti jais vis mazejancius Europos gimtamumo rodiklius.Pradzioje (apie 1960m) tas dar dave rezultatu,bet veliau ta politika jau pradejo issigimti ir nustojo veikusi .Nera panacejos nuo visu ligu.Kaip ir visame kame cia reikalingas prevencinis darbas ir principinga ES biurokratu ir patrijotu veikla ekonominiu atvykeliu atzvilgiu.Ir visai nesvarbu is kur jie.Nereikia pamirsti ir musu (Baltijos valstybiu) patirties ir pasekmiu ,uztvindinant musu valstybes kolonistais pokaryje is rytu.Ju integracija ir lojalumas Lietuvos,Latvojos ar Estijos valstybems ir po siai dienai( po 75metu) kekia dideliu abejoniu.( Aisku su maloniomis isimtimis,kurios tik ir patvirtina sia teisykle)Kaip bebutu,mes visi zinome,kad istorijos ratas nenumaldomai sukasi ir lietuviai nuo senu laiku demonstruoja isskirti islikimo sugebejima.Kazkas mano,kad dabar situacija Lietuoje koatastrofika ir tokios niekad nebuvo .As siulyciau zvilgteleti dar ir i tokius netolomus Lietuvos periodus ,kai caro ar bosevikines okupacijos metu cia gyveno mazuma lietuviu.Pasidomekite amziaus pradzios,tarpukario ar pokario pradzios Lietuvos gyventoju migracija ir tautinio etnoso skaitlingumu.,arba tarpukario Lietuvos miestu ir miesteliu tautine sudetimi.Mes nuo seno garsejame toliarancija,bet labai atsargiai ziurime i asimiliacia.To visiems nuosirdziai ir linkeciau.Kiekvienas turi pradeti nuo saves.Reikia gerbti kitas tautas,bet savosios niekada nepamirsti.Zodziu ,linkiu Jums sveiko nacionalizmo.Lietuviai turi kuom didziuotis dad nuo amziu gludumos.

 5. socialistas says:

  saul žinom tavo tsrsfobiją. Deja tau teks giliai nusivilti, bet Tarybų Sąjungoje buvo tikras broliškumas. Visi sugyveno draugiškai. Nuvykus į bet kurią TSRS respubliką svetingai ir draugiškai sutikdavo. Skirtingai nei Vakarų Europoje, kur šypsosi tol kol moki didelius pinigus. Ir šiandien nuvykus į postarybines valstybes žmonės šiltesni, draugiškesni ir nuoširdesni nei kapitalistinės Vakarų Europos.

 6. saul says:

  Na o pats sovietinio broliskumo apogejus pasireiksdavo sovietu armijoje tarp juoduku ir baltaodziu,arba aizeriu ir armenu.Toliau galeciau vardinti ir dar neseniai ismokusius lietuviu kalbos Vilniaus ir Klaipesdos ar Visagino kolonistus( su pastaraisiais dar sunkiau).Tikras „broliskumas: vyraudavo ir istaigose,valdzios strukturose ir net parduotuviu ir dokumentu uzrasu kalboje.O ka jau kalbeti apie buitini broliskuma,pasireiskianti nesibaigianciomis jaunimo mustynemis ir bedanciu pensininku burnojimu.Pasiskaitykite apie to meti vidurines azijos tautu santykius.jau nekalbant apie krikscioniu ir musulmonu santykius.Bet as rasiau,gerbiamasis,visai ne apie tai.Jus tik istraukete is viso komentaro 1 proc igumo sakini ,prie kurio ir prisiknisote.Pakantumo,linkiu daugiau pakantumo dar neegzistavusios santvarkos (religijos) ispazintojui.Paprasyciau nesikabineti,o komentuoti straipsni.O Jus cia kaip bulius raudona skepeta pameates…puolete ginti buvusius blogio imperijos uzkariavimus,kurie net placiosios roSSiejos gyventojams visiskai nesuprantami ir jau seniai pamirsti.Ten dabar vyrauja laukinis kapitalizmas,valstybiniu istekliu grobstymas ir didziausios ekologines problemos,kuriu istakos ir siejamos su sovietu sajungos istakomis ir barbarisku gamtiniu istekliu panaudojimu.

 7. pestininkas says:

  Straipsnis geras tiėms, kas pirma kart jiėško informacijos, ir tai gerai! Tamstai saul siūlyčiau dažniau aplankyti Algimanto Lebionkos tinklalapį, straipsnio apačioje(spaust nuorodą)! Kas liėčia Australija, tai tamsta turbūt žynote, kad tikrieji šeimininkai turėtu būti Aborigenai, Ameriku Indėnai, N .Zelandijos, Maoriai. O pvz. Skandinavijos, Saamiai! Kaip beja Liėtuvos Liėtuviai! Visi kiti tik atėjūnai. Siūlyčiau panagrinėti atėjūnų atsiradimą kontinentuose, žynau kad labai daug naudingos informacijos sau rasite, ir kartu praturtinsite savo pasaulėžiūra, žiūrėkit ir daug ginčitis su kitais noras prapuls, ir kiėk daug žynosit! O apiė skatlingumą mūsų miėstų ir kaimelių, tai gerbiamasis noriu pastebėti, kad statistika įvairių laikmečių labai skirtingai pateikiama. Viėni piešė vienaip kiti kitaip, o aukso vyduriuką teks pačiam surast! Ir dar per didelę toleranciją ir važiuoja ant tautų kupru, visi parazitai! Tai FAKTAS! Apiė Vilniaus ir Visagino kolonistus, norėčiau replikuot, jog ir nuo LT vyriausybių priklausė, kaip jie integruosis, ir jiė taip kaip galėjo, taip ir integravosi! Bet vat mynios musulmonų su afrikiėčiais, kažin ar nors puse tiėk integruosis, manau gyvens savo benduomenių gyvenimus. Nes daug neigiamų pavyzdžių pilna, UK ir NORGEJ, kuriu mačiau ir žynau prieš porą metų. Tai iš praktikos žynau, kad pakol jū viėnetai, tai jie dar sugeba integruotis, kai diaspora, beveik rętos išimtys, sėkmingoje integracijoje! Taip kad soviėtijoj dar ne taip baisu viėtom buvo…

 8. saul says:

  Ko Jus is manes norite,nesikabinekite.Jau antram sakau,kad mano komentaras visai ne apie sovietu sajunga ar australija,O ,siaip,ta ir vel nutylejote apie rusija.O kokiu tautybiu gyventojai turetu gyventi Sibire,Taigoje,uzpoliareje,Tolimuosiuose rytuose ar Komijoj?-net Europineje rusijos dalyje 10amziuje rusu buvo tik maziuma.O jum linkeciau daugiau dometis istorija,ivairiakalbe spauda ir saltiniais.Kaip bebutu,gero vakaro ir Jums.

 9. socialistas says:

  Saul ko taip širsti? Būk nešališkas komentuodamas, niekas ir nesikabinės. O dabar vėl krūva nepakantumo užuominų pakantumo palinkėjime. Visada kritikuosiu tuos, kurie nepagrįstai juodina Tarybų Sąjungą. Pasakas apie negrus tarybinėje armijoje pasakok savo vaikams, jie gal ir patikės.

 10. saul says:

  Tai ir kritikuok ,kai jau uzaugsi.O kol kas geriau dar tau patyleti.Apie kokius dar cia negrus pons sapalioji.Bent su vuresniaisiais pakalbetum,uzuot nesamones skiedes apie sojuza.Juockiais,juodas…ikniais buvo vadinami ,vidurines azijos atstovai,kaukazieciai,ir visi kiti neeuropeoidai,:Pagal tokius dar apsiseilejusius kritikus ,zmones neturi laiko ramiai padiskutuoti.Jie akyse nemate Sovietru Sajungos rojaus,prisiskaite is tendencingos ir saliskai suinteresuotos spaudos gina ta buvusia ubagu ir isgamu santvarka,kuri nuzmogino savo piliecius iki vagiu luomo.Nesuprantu socialiste.nesuprantu.Ko tu cia lendi prie manes su savo papkiu ir seilinuku.Komentuok sau sveikas ir nesikabinek,gal ir koks mazvaikis Tavim ri patikes.

 11. pestininkas says:

  Saul ramybės jums, „erudite“! Mes jums niėko blogo nepadarėm, kad tamsta taip mus plustum! Tarp kitko „sovdepijoj“ pragyvenau 30 metų, taigi galiu sau leist sprest kas ten buvo blogai, kas gerai. Ir galiu palygint skirtumus….

 12. Svetimas says:

  Ko jus ponai pykstates?,kiek zmoniu tiek ir pasaulio skirtingu suvokimu.Visi mes esame tik statistai ivykiu parade.Mums lieka tik istrinti asmenines suvokimo ribas,o tam reikia daug pastangu ir energijos-tad pirmyn i suvokimo gyli sio pasaulio.O lelininkai lai pramogauja ir kuria ivairias chemas musu protu valdymui…

 13. Ne tik to "soul", bet ir kitiems,tikrai mastantiems says:

  Man jau 71 metai ir labai puikiai zinau kaip buvo „tada“- (1946m.-1990m.) ir kaip yra „dabar“- (1990-2017m.m.) , nes 44 metus pragyvenau „tada“ ir 27 metus „dabar“. Stebina,o kartu ir liudina tai, kad dalis tokiu „soul“ tipo zmoneliu kalba ir raso daug tendencingo melo, nes bent siek tiek turintis matymo ir mastymo zmogus ,(ypac jei dar butu pats gyvenes „tada“) nerasytu tokiu kvailu ir nesamoningu dalyku kaip tai daro komentatorius „soul“. Vargu ar jis is tikruju skaite kokia nors objetyvesne ir nesaliska istorija, Nesimato,kad jis is savo patyrimo zino apie gyvenima „tada“. Jo rasliava primena propogandinio straipsnio tendencijas, visiskai nieko benro neturincio su realybe.
  Teko kalbetis su siu laiku valstybiniu organu atstovu- susidare ispudis,kad kalbuosi su zombiu,net nejauku pasidare. Atrode, kad tai jau ne zmogus, o kaip koks robotas, kartojantis jam i galva sudetas propogandines klises. Panasiai yra ir su „soul“ tipo komentatoriais,- jei „soulams“ nepatinka kita nuomone, jie pradeda pykti ir koliotis. Tokia ju reakcija rodo, kad jie patys yra neteisus, suprato, kad jie patys nesugeba mastyti, neturi mastymui reikalingu ziniu, ir buvo sugauti meluojant.

 14. saul says:

  Laukiu kito, MASTANCIO, komentatotiaus pasisakymo,kuriam dabar 90metu ,isgyvenusio CCCP dar ilgiau ir dar geriau zinancio ,kaip TADA buvo.Jis ,taip pat,turetu pasizymeti nuomoniu ivairumu,loginiu mastymu ir būti be galo apsiskaites.Va jau tada jus TIKRAI irodysite,kad saul berastis analfabetas, neturintis jokiu ziniu kraicio,o JUS visaziniai teisuoliai.Sios TIESOS irodymui pabrezti ir pagristi,reikia parasyti,kad tik JIS gali viska zinoti,buti tikru mastytoju ir tik Jo nuomone yra negincytina .Oi, ir dar buciau pamirses.Butina pamineti,kad saul nepripazysta kitu nuomones ir tik JIS esti pliuralizmo saltinis O ir,aplamai,tam saul cia ne vieta,ir geriau ji is Sarmatu pasalinti( jo tikroji vieta delfidese),idant nenervintu TIKRUJU Sarmatu eruditu ir politikos zyyynovu,kuriu nuomone,aisku,neabejotinai objektyvi.Taigi,ne tokie cia ir dideli tie reikalavimai,visiskai ir negincytinai paneigiantys saul iskreipta nuomone.Pirmyn Draugai !!!

 15. Svetimas says:

  Verdat visi jus savo sultyse ir viename puode,o ta puoda maiso lelininkai…
  Ir ne is vietos tas pats per ta pati,nei vieno zingsnio i pazinima.Kaip kirminai baigianciam suputi obuolyje raitotes ir vienas kita kramsnojate.Tiek daug pas jus susireiksminimo kokie jus norite buti svarbus visi..

 16. Lietuvis says:

  To Svetimas. Jus 100% teisus.

 17. socialistas says:

  Saul ir pats supranti kur tavo vieta. Iš komentarų tono akivaizdu, kad esi tas rėksnys minioje, kurio tikslas išprovokuoti konfliktą, tai ir gauni ko prašaisi.

 18. saul says:

  Deja zmoniu, panasiu paziuromis i mano,pasaulyje yra dauguma.O vat…. reksniai minioje ir buvo socoalistai ,kurie dabar jau seniai ilsisi istorijos siukslyne. Taip ,kad neisverskite tiesos i kita puse( o liaudiskai skuros).Nors….tas ir yra budinga visokio plauko „a la socialistams“-realiai reksniams minioje DDD Ir vel eilini karta prasovei.Kas cia nori isprovokuoti konflikta,matosi is tolo.Paziurekite,kiek piktu,susireiksminusiu ir neadekvaciu pasisakymu po mano komentaru.Jus gi…sprogsite is pykcio DDD Pakantumo Draugai,daugiau pakantumo kitai nuomonei !!! Deficito,vienos tiesos ir skundiku gadyne negryztamai baigesi,socialiste Juk jau ne tie laikai,kad kaip tam pseudosocializmo laikotarpyje,kur .“eine reich eine fuhrer“,ane ? Matai,kai kurie negali susitaikyti su tuom,kad anksciau vieni uz kitus buvo zymiai teisesni. Suprantu,dabar nekokie laikai buvusiu funkcionieriu,kariskiu,kolonistu ir kitokiu….privilegijuotos klases atstovu palikuonims.Uzjauciu.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top