- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Varpas skamba Europai: Gertas Vildersas komentuoja Europos islamizacijos tyrimų duomenis

Gertas Vildersas

JAV mokslininkai, kaip jau rašyta, išanalizavę tris Europos islamizacijos scenarijus iki 2050 metų, nustatė, kad musulmonų skaičius Europoje artimiausiu laiku gali išaugti trigubai.

Pasak Pew tyrimų, 2050 metais Švedijoje gyvens 30.6% musulmonų, Vokietijoje musulmonų bus 19.7%, Prancūzijoje -18%, Didžiojoje Britanijoje – 17,2%, Olandijoje – 15.2%.

Reaguodamas į šį pranešimą, Olandijos parlamento narys Gertas Vildersas (Geert Wilders) parašė Tvitter’yje: „egzistencinė problema: mūsų gyventojai pakeičiami. Ir tai bus žymiai blogiau, jeigu mes greitai nesiimsime deislamizacijos!

Daugiau islamo reiškia daugiau smurto ir netolerancijos

Demografinė situacija gali Europoje pasikeisti dar greitesniais tempais, negu nurodoma Pew tyrimuose. Portalo Breitbart nuomone, Pew skaičiavimai yra gana optimistiški. Olandijoje atlikti tyrimai parodė, kad čia musulmonų skaičius iki 2060 metų gali išaugti nuo dabar esančių 7 % iki 19% .

Iš 2010-2016 metais į Europą atvykusių imigrantų 53% buvo musulmonai. Daugumoje jauni vyrai. Tai didelė našta socialinei sistemai, nes tai daugumoje buvo nekvalifikuoti ir/arba žemos kvalifikacijos darbuotojai, kurie neatneša visuomenei jokios naudos, o yra jai našta.

Jeigu niekas nesikeis, problemos tik augs

Afrikoje šiuo metu gyvena 1 milijardas žmonių, Šimtmečio pabaigoje gyvens 4 milijardai. Trečdalis afrikiečių nori išvykti į užsienį. Dauguma nori persikelti į Europą. Daugiau pusės Afrikos gyventojų yra musulmonai, kurie yra greičiausiai besidauginanti grupė.

Lapkričio pabaigoje Kot D`ivuare vykusiame Europos-Afrikos vadovų pasitarime Europos valstybės susitarė mobilizuoti milijardines investicijas Afrikoje. Jau išleistos dešimtys milijardų eurų, kurie buvo išvogti ir atiteko korupcionieriams, kurių dauguma svajoja emigruoti į Europą.

Po 2017 metų G20 šalių susitikimo Vokietijoje įvykusioje spaudos konferencijoje Prancūzijos Prezidentas Emanuelis Makronas į klausimą apie galimą Europos „Maršalo planą“ Afrikai pasakė, kad „Problemos, su kuriomis susiduria Afrika visai kitokios… civilizacinės“ ir nurodė Afrikos valstybes, kuriose „vienai moteriai tenka 7 ar 8 vaikai“. Pasak Makrono, jei moterys Afrikoje gimdys po 7-8 vaikus, nepadės jokia parama, jokie kaip į balą sumerkti milijardai. Afrika gavo 1 trilijoną dolerių paramos ir jokio efekto. Tiek pat vaikų tenka vienai arabų motinai. Tuo tarpu pas Europietes moteris šis rodiklis tesiekia 0,6 vaiko moteriai, dauguma Europos tautų jau šiandien dėl nepalankių motinystės sąlygų, prievartinio homoseksualizmo diegimo, šeimos instituto naikinimo, tiesiog išmiršta.

Be viso to, Europos lyderiai sutiko leisti didesnę legalią imigraciją į Europą

Interviu Deutsche Welle (DW) Europos komisijos pirmininkas Žanas Klodas Junkeris vėl pakartojo Dž.Sorošo inspiruotas idėjas, kad Europai reikalingi imigrantai iš juodosios Afrikos ir dar kartą pareikalavo juridiškai įteisinti nuolatinį juodaodžių atvykimą į Europą. Jis net tvirtino, kad Afrikiečiai ir Europiečiai turi tokias pačias teises gyventi Europoje.

Junkeris pasakė:„Mes privalome sukurti legalius būdus vykti į Europą, ir Komisija jau įnešė savo pasiūlymus. Europai aiškiai reikia imigracijos per artimiausius dešimtmečius, todėl mes turime aprūpinti tuos, kas nori atvykti ir to negali padaryti, ir kurių padėtis leidžia atvykti teisėtai, kad patektų į Europą“. Jo žodžiais tariant, Europa turi aiškų masinės imigracijos iš Afrikos poreikį ir turi priimti milijonus migrantų iš trečiojo pasaulio, kad kovotų su „gyventojų senėjimu“.

Breitbart rašė: „Gal Europos komisija mano, kad migrantai nesensta ar dėl didėjančio gyventojų skaičiaus nedidės aplinkos užterštumas, ar jie išnagrinėjo automatizacijos efektą – kada ekspertai įspėja, jog robotizacija artimiausiu metu išlaisvins milijonus darbo vietų.

Globalistai-sorošistai yra sukūrę mitą apie afrikiečių naudą Europos ekonomikai

„Europa išmiršta, reikia gyventojų Europos ekonomikai“ – skelbia globalistai. Jeigu jiems Europoje būtų reikalingi gyventojai, jeigu jie tikrai rūpintųsi tautų gerove, tai jie neužsiimtų sodomijos ir kitų lytinių iškrypimų propagavimu, kurie kaip tik ir yra skirti gyventojų skaičiaus mažinimui, jie neardytų normalios šeimos juvenalinės justicijos pagalba, nedarytų iš moters vergo ir darbinio gyvulio.

Jeigu darbo rankų trūktų ekonomikai, ES leistų Ukrainos, Baltarusijos, Moldavijos, Gruzijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Rusijos, Kinijos ir kitų šalių specialistams laisvai vykti pas save dirbti, gyventi. Bet jie neleidžia.

Imigracija iš labiausiai atsilikusių pasaulio šalių jiems reikalinga Europos tautų naikinimui, jų visuomenių degradacijai, skaldymui, žmonių priešpriešai, grupių, frakcijų, zonų ir pan. suformavimui, kad žmonės nuolatos tarpusavyje pjautųsi religiniu, tautiniu, rasiniu ir visais kitais įmanomais pretekstais.

Šiuo metu virš 6 milijonų migrantų yra Viduržemio jūros regiono valstybėse ir siekia persikraustyti į Europą.

Gertas Vildersas pasakė, jog „tai nėra tai, ko mes norime. Mes privalome sustabdyti savižudišką ES elito beprotystę. Mes privalome sustabdyti milijonus norinčių atvykti į Europą atėjūnų, nes šie namai – mūsų namai. Jeigu paliksime namų duris atviras, mes iš jų būsime greitai išvaryti. Mes prarasime savo autentiškumą ir savo laisvę. Mūsų egzistencijai iškilo grėsmė. Mes privalome ją išsaugoti. Tai galima padaryti tiktai tuo atveju, jei mes turėsime vyriškumo priimti naujai strategijai. Čerčilis yra pasakęs: „drąsa – tai didžiausia dorybė, nes ji garantuoja visas kitas“.

„Vietoje to, kad būtų magnetu jauniems afrikiečiams ir azijatams, Europa privalo turėti drąsos, kad veiktų visiškai priešingai. Mes privalome turėti drąsos, kad apsaugotume mūsų sienas ir uždraustume jų atvykimą, kaip prezidentas Trampas tai daro JAV. Drąsa yra išsiųsti visas migrantų valtis atgal, kaip Australijoje. Drąsa, – apriboti legalią migraciją, o ne ją plėsti. Drąsa, –  nedelsiant padėti nelegalių imigrantų repatriaciją. Drąsa deislamizacija ir krikščionybė. Vietoje to, kad būtų minkšta, Europa turi būti kieta. Jei mes patirsime nesėkmę, mūsų nacionaliniam identitetui iškils grėsmė, mūsų laisvei kils grėsmė, Europa, kaip rodo Pew skaičiavimai, greitai nustos egzistavusi,“ – cituoja Vilderso žodžius Breitbart.

šaltinis: lebionka.blogspot.lt