Vladimiras Bukovskis – ES = TSRS [video]

2011, 24 gruodžio, 23:13 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (19) | peržiūrų 961 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vladimiras Bukovskis — žymus rusų rašytojas, politinis ir visuomeninis veikėjas, mokslininkas-neurofiziologas. Vienas iš disidentinio judėjimo TSRS įkūrėjų.
Per pirmus 34 gyvenimo metus kalėjimuose ir prievartinio psichiatrinio „gydymo nuo kitamaniškumo“ įstaigose praleido 12 metų. 1976 metais sovietinė valdžia iškeitė „antisovietinį chuliganą“ Vladimirą Bukovskį į garsiausią Vakarų politinį kalinį – Čilės komunistų partijos lyderį Luisą Korvolaną. Šiuo metu V. Bukovskis gyvena D. Britanijoje – Kembridže.

lietuviškai įgarsino: Sarmatai

Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 19

 1. Liudas Vedeckis says:

  Es yra žymai blogiau nei TSRS, nes mes dabar tik per dvidešimt metų prasiskolinę visą Lietuvą ir smunkam tolyn į visišką susinaikinimą-vieni turčiai, kiti skurdžiai ir turčiai ne dėl proto, o dėl nusikalstamų veikų, kaip Radviliškio meras A. Čepononis ir , tarkim, Saulius Švederauskas Radviliškio apylinkės seniūnas, kuris dėl rajono vadukų veikų prieš jį, bandė gyvenimą baigti savižudybę, bet jam tai nepavyko-kulka praėjo pro per gerklę, smilkinį, bet jis liko gyvas! Štai kokie dabar laikai ir kokia dabar santvarka, nors, rodos, kažką ir daro-turčius (tai parodė „Paskutinį instancija“ prisivogęs per 15 mln.) A. Čepononis suimtas, kaip ir jo sėbrai!

 2. Antanas says:

  Ateitis parodys ,kas teisus.

 3. a.grumbinas says:

  Nesirupinkim dėl ateities,ateitis pati pasirūpins savimi.Tiesiog dorai gyvenkim DABAR……….

 4. samogits says:

  Klaidinga butu skirstyti i kategorijas dabartis,ateitis,praeitis,atminkit visas musu pasaulis tiek praeitis tiek ateitis,yra gyvas vientisas organizmas, siandien „zmogus“ vedantis nesveika gyvenimo buda,naikina savyje genetika, formuota tukstantmeciais musu proteviu,ko pasekoje,vaikai jau gims silpnesni,todel musu dabartinis gyvenimo budas,tai yra palikimas musu vaikams,arba vaizdziai snekanant prisiminkit „DRUGELIO EFEKTA“ kai kazkurioje knygoje,pagrindinis herojus keliaudamas laiku netycia sumindziojo drugeli,ko pasekoje,kazkuriam ateities gyvenime negime pats!

  Nereikia dairytis i salis ir laukti pasiketimu,arba kada valdzia susiprotes,sito nebus!,valdzia reikia spausti is apacios,taip kaip vanduo susidures su kliutimi kildamas pasalina visas kliutys,bet pirmiausia reikia pradeti keisti save,nes pats didziausias priesas yra musu viduje ir numeris 1 tai-abejingumas,ir abejingumas savo organizmui VISUOMENEI!

 5. nuomonė says:

  A.Grumbinui,
  Manau, labai klaidingas požiūris- gyventi TIK šia diena (čia ir dabar) ir negalvoti apie ateitį, t.y. nekurti savo ateities, valstybės ateities, pasaulio ateities. Tie kurie valdo, be abejo suinteresuoti ir daro viską, kad žmonės būtų avinai ir gyventų tik šia diena, kad dori žmonės netrukdytų jiems kurti, programuoti ateities pagal jų išsigimėlišką satanistinį suvokimą: tipo- „naujoji pasaulio tvarka“.

  Teisus yra Samogits- viskas yra viena: mes gyvename dabartyje, kuri buvo sukurta praeityje ir einame į ateitį, kuri jau dabar yra mūsų ar kitų sukurta praeityje ir kuriama dabartyje. Ir praeitis, ir dabartis, ir ateitis yra žmonių kūrinys

  Nebūkime avinais!

 6. a.grumbinas says:

  Taip,samogits teisingai rašo.“nuomone“ isiskaityk.“siandien “zmogus” vedantis nesveika gyvenimo buda…………“.butent šiandien.Prisiminkim senoliu išminti-kaip pasiklosim taip ir išmiegosim.Tai yra koki pagrinda pasidarysim dabar.Ir jei visi DABAR,(ŠIANDIEN) gyventu dorai sažiningai,samoningai,pilietiškai tai jokie velniai su NPT neturėtu jokio šanso.rytojus ateina po šiandienos,tad nesirupinkim ir nelaukim kas bus,veikim jau dabar.O praeitis tai tik pamoka……

 7. nuomonė says:

  Jau šiek tiek suartėjo pozicijos: pripažįstate, kad “ praeitis tai tik pamoka“. Reiškia ji vis tik egzistuoja egzistuoja, reiškia pamoką reikia gerai žinoti, ją išmokti, suvokti, kad nekartoti klaidų. Tai kokios priežastys, kad „dabar žmogus veda nesveiką gyvenimo būdą“ ir daro visokias nesąmones? Ar tik dabar tai žmonėms šovė į galvas? O gal ar atėjo iš praeities, buvo suformuota praeityje? Manau, kad iš praeities. Tad praeitis yra gerokai daugiau, negu – „TIK pamoka“,. Praeities labai daug ne tik mūsų dabartyje, bet ir ateityje.

  O savo dabartį ir ateitį mes jau galime ir turim ,manau, kurti, formuoti DABAR, mokydamiesi iš praeities , ją analizuodami (suprasti praeitį-reiškia suprasti ir dabartį),keisdami save, savo suvokimą, mastymą, pasaulėžiūrą.

  Tai vis tik ar reikia rūpintis savo ateitimi? Ar tiesiog gyvenkime „tik dabar“, o mūsų ateitimi tegul ir toliau rūpinasi protingesni už mus? Jie tikrai to nori ir tikrai, kaip ir iki šiol, pasirūpins…

 8. a.grumbinas says:

  „Tai vis tik ar reikia rūpintis savo ateitimi? Ar tiesiog gyvenkime “tik dabar”, o mūsų ateitimi tegul ir toliau rūpinasi protingesni už mus? Jie tikrai to nori ir tikrai, kaip ir iki šiol, pasirūpins…“ nuomonė manes nesupranta.Nė žodžiu neužsiminiau kad kažkas kitas turi vargti dėl mano ateities.Gyvendamas DABAR jau kuriu ateiti.Ir sutinku kad „Tad praeitis yra gerokai daugiau, negu – “TIK pamoka”“.asmeniškai stengiuosi kad man praeitis būtu tik PAMOKA, ir nenoriu ją gyventi,pergiventi,verkti,raudoti,gailėtis,graužtis,pavydėti to kas buvo……

 9. nuomonė says:

  A. Grumbinui,
  atleiskit už įkyrumą, bet vis dar tik norėčiau sužinoti, kaip jūs, „gyvendamas DABAR“, „nesirūpindamas ateitimi“, reiškia, apie ją negalvodamas, vis tik ją kažkokiu būdu PATS kuriate? kokiu būdu, kaip tai įmanoma?

  Čia tame pačiame kontekste dar norėčiau paklausti, kas vis tik, Jūsų nuomone, yra dabartis, mūsų realybė? Kas ir kaip ją suformavo, iš ko ji „padaryta“? Manau, tie patys atsakymai beveik tiktų, jeigu kalbėtumėme ir apie ateitį.

 10. esme says:

  yra tik amzinasis dabar.Praeitis svarbu tame kad mes turime ivykius,kuriuos galime keisti,nepacius i vykius praeitije bet jaigu musu poziuris suvokimas pasauleziura kinta gera linkme tai igauna kita prasme praeitis ivykiai,isisaviname mums duotas gyvenimo pamokas,bet kinta dabar.Ir taip ismoke suvoke pamoka,mes keiceme ateities ivikius,nes mums jau nebereikia tokios pamokos mes ja ismokome.  Bet vis delto geriausia neklaidzioti praeitije ar ateitije o gyventi dabar su tam tikru poziuriu.
     O pasakymai gyventi dorai tai labai mistiniai,nes paprasciausiai rukantis zmogus nezino kaip mesti jam rukyti,ar kitoki zalinga iproti iveikti.
     O jai tauta bus dvasinga tai viskas jai bus prideta.

 11. a.grumbinas says:

  mesti rukyti-tiesiog nerukyti (čia ir dabar),ir nebereiks jokiu metimu.pabandykit,padės

 12. nuomonė says:

  Esmei,
  „isisaviname mums duotas gyvenimo pamokas,Ir taip ismoke suvoke pamoka,mes keiceme ateities ivikius,nes mums jau nebereikia tokios pamokos mes ja ismokome.“

  Žaidžiame klases… Išmokome pamoką ir perkelia mus KAŽKAS laipteliu aukštyn , kaip tuos kauliukus vaikiškame žaidime…Pataikome netyčia į klaidingą langelį- žemyn… Klausimas, kas tie žaidėjai, žaidžiantys mumis lyg šapeliais, suformuojantys mums pamokas, reiškia – ir ateitį? ar žmogus tik kauliukas ant kažkieno žaidimų stalo?
  Manau, toks požiūris yra iš esmės klaidingas ir ypatingai žalingas. Deja, jis yra vyraujantis visuomenėje (kol kas), todėl ir kuriantis būtent tokią dabartį, kokią turime ir nieko geresnio nežadančią ateitį.

  Visos be išimties religijos, visos akademinės filosofinės doktrinos teigia žmogaus netobulumą, silpnumą, laikinumą, visišką priklausomybę nuo stipresnių, aukštesnių jėgų, nuo LIKIMO ir t.t., būtinybę paklusti toms aukštesnėms jėgoms, autoritetams, kompetentingiems asmenims ir jų klausyti.

  Tai yra tikslingai, norint pavergti žmones, mažos grupelės asmenų suformuota ir per tūkstantmečius žmonėms į sąmonę įvairiais metodais įdiegta KLAIDINANTI filosofinė koncepcija, uždengianti žmonėms Tiesą ir neleidžianti žmonėms būti Žmonėmis ,vykdyti savo funkcijų, paskirties,tuo užkertanti kelią į laimę ir darantį žmones lengvai valdomais biorobotais- zombiais (avinais).

  Visa tai tiesiogiai susiję su raginimais gyventi čia ir dabar, nekvaršinti galvos dėl ateitis, nes viskas yra Dievo, likimo ar dar kieno nors rankose. Tai ta pati klaidinanti koncepcija, neleidžianti žmogui vykdyti Kūrėjo funkcijų: tobulinti savo gyvenamąją aplinką, kurti modeliuoti ateitį, ja materializuoti ir suteikianti visišką laisvę tai išsigimėlių grupelei formuoti dabartinę iracionalią absurdišką tikrovę ir dar juodesnę ateitį..

  Dabartis ir yra materializuotos žmonių mintys. Kokios jos- tokia ir dabartis, tokia ir ateitis. Ateitis -taip pat žmonių mintys, kurios dar materializuosis. Viskas priklauso nuo mūsų, nuo žmonių, nuo to, kaip ir KĄ mes modeliuosim, kaip ir KOKIĄ programuosim savo ateitį, kokio stiprumo bus mūsų svajonės,ateitį formuojantys vaizdiniai.. Viskas priklauso nuo mūsų.

 13. nuomonė says:

  Jūs metate rūkyti DABAR, nes RŪPINATĖS ATEITIMI. Tas Jūsų dabarties veiksmas yra nukreiptas ne į praeitį, dabartį, o tik į ateitį, yra formuojantis, kuriantis geresnę ateitį. reiškia Jūs negyvenate vien čia ir dabar, o gyvenate daugiau ateitimi, rūpinatės ja. Būtent tuo (ateities vektoriumi) tas veiksmas, metimas rūkyti DABAR, ar kitas panašus veiksmas ir yra PRASMINGAS.

 14. esme says:

  Žaidžiame klases… Išmokome pamoką ir perkelia mus KAŽKAS laipteliu aukštyn , kaip tuos kauliukus vaikiškame žaidime…Pataikome netyčia į klaidingą langelį- žemyn… Klausimas, kas tie žaidėjai, žaidžiantys mumis lyg šapeliais, suformuojantys mums pamokas, reiškia – ir ateitį? ar žmogus tik kauliukas ant kažkieno žaidimų stalo?
              Ce keliais zodziais visko neisdestysi.Va tas kad NETYCIA ATSITIKTINUMU  ce niekur  nera.Paprasciausiai dauguma daro gyvena is nezinojimo neismanymo.O uz kiekviena veiksma,poelgi ,darba,zodi,minti,isreiksta jausma,reike arba reikes ateitije atsakyti.Ir atsakyti ne pries kazkoki gresminga dede,o tiesiok kaip pvz zmogus turi tam tikro lygmens matematines uzduotis ir kol jis ju nepradeda spresti tai jis ju ir negali ispresti.Ce viska kaip ir galima daryti bet uz viska reikes atsakyti.O atsiskaitymo mechanizmas paprastas,kiek buvo energijos iseikvota netinkamiems veiksmams,tai toks pats kiekis tokios pat netobulos energijos sugrys kaip gyvenimo situacijos sunkumai,vargai kancios.Paprastais zodziais sakant kalbu apie karma.O kalbeti apie Tuos Kazka tai reikia pirma daug dalyku suvokti,pries pradedant pokalbi apie Juos.
         Tikriausiai esi nemazai visokiu tokio pobudzio informacijos prisirinkes ir ja laikai kaip ir teisinga.Galiu tau tik tai pasakyti kad pacios mintys ir pats protas zmogaus yra riboti,ir tuo dariniu tinkamai visko nepazinsi.Galima sakyti viskas tik prasideda uz minciu ir proto lygmenu.Zmonija dabar yra minciu ir proto kalejme.Ir tai tas pats kaip zmogus gimes kelejme ,aiskintu visiems apie laisve.
       

 15. Pabandyk tai pasakyti rukalui prarukiusem kokius 20 ar 30 metu,tiesiok mesti rukyti.Alhoholikui nustoti gerti. Ar kitu netinkamu poelgiu nedaryti.Taip kaip tau pacem sunku savo netinkamu poelgiu atsikratyti,ir keisti poziuri taip kitam gali buti dar sunkiau ,ypac su nuostatom isitikinimais. 

 16. a.grumbinas says:

  nuomone-man sunku paaiškinti.tu rašai „Jūs metate rūkyti DABAR, nes RŪPINATĖS ATEITIMI.“ir kaip pastebėjau labai dažnai naudoji žodi „rūpintis“.kaip pavizdys-vaikai.ar nepastebi kad per ta rūpinimasi vaiko ateitimi,tėvai neleidžia tiesiog gyventi,augti vystitis,galiausiai būti savimi.beto yra toks gynčitinas dalykas kaip „traukos dėsnis“.Mūsų senoliai labai paprastai tai ivardijo.“vilka mini vilkas čia“Rūpestis,baimė ir iššaukia problemas.žodžiu man sunku paaškinti.atsiprašau. esmei :ankščiau buvau „normaliai pagerentis“.bet prieš 6 metus gulėdamas pagalvojau kad aš per jaunas mirti kokiam pagriovį,ir nustojau gerti.Ne mečiau o tiesiog nebegėriau.metimas tai kažkokie isipareigojimai,planai,terminai,auka,vidinė kova,doziu mažinimas,laipsniu mažinimas ir tt…..

 17. nuomonė says:

  A. Grumbinui.
  Sutinku, „rūpintis“ netinkamas čia žodis, turintis neigiamą atspalvį, susijęs su problemomis, baime. Bet aš ji naudojau tik cituodamas Jus (10:47 komentarą) :). Žymiai tinkamesnis žodis- „kurti“ (kurti ateitį).
  ir dėl vaikų su Jumis visiškai sutinku ir dėl „traukos dėsnio“. Ir visai jis neginčytinas dalykas- mūsų senoliai žinojo, ką kalbą, jie tuos dalykus žymiai geriau išmanė už mus.
  Ačiū už diskusiją.

 18. esme says:

  matai tau atejo suvokimas ir padariai isvada kad neverta gerti,ir jai visa tai turi didesni svori jega uz esama bloga iproti tai tiesiok savaime atkrenta.Kaip rudeni lapai nuo medziu.Bet aisku turi kazkiokiu suprilesniu blogybiu kuriu dabar net nepastebi,bet ateitije suvokssi ir taip panasiai iveiksi gal net daugiau reikes pastangu.Panasiai kaip kazkuriuo gyvenimo momentu nelaikiai gerimo kazkokiu tai blogu netinkamu dalyku. 
     O dabar pamastyk kaip kitiems zmonems kuriu supratimas mazesnis uz gerimo sukaupta jega,isivarytus iprocius,net visas draugu pazystamu ratas,zmogui tiesiok neduos taip lengvai issivaduoti.Ir kaip jis gyvendamas labai letai stiprina ta suvokima ir daro pamazu vis tvirtesne isvada kad gerimas nera gerai,bet truksta tu jegu zinio gilesnio suvokimo,kad perzengtu ta barjera,ir tada istikruju zmogus savo viduje isgyvena stipre vidine itampa,konfrontacija,ir tokiu metu gali buti reikalinga kito pasalinio zmogaus pagalba,palaikymas paaiskinimas tam tikru principu,veikimo schemos.Ir tas zines ta patirti gali perteikti butent tie kurie suvokia ir tie kurie iveike butent tokio pobudzio problema.
     O del visokiu liaudisku priesaku tai juose kaip kuriuose yra labai daug tiesos,bet ainant toliau viso to maza,ir prisirisimas prie senu,posakiu terminu,gali tapti stabdis tolesniai pazangai.Yra geras posakis TIESA YRA KAIP MEDIS O JO LAPAI ZODZIAI.Praeina terminai laikmetis ir lapai pasenstu pagelsta nuvysta nukrenta,ateina ziema,isausta pavasaris nutirpsta sniegas,ir ima kaltis nauji pumpurai,isisklais nauji lapai.I r dabar tas metas kaip ateina visuotinis pavasaris ir kazkas dar bando is po sniego rinkti senus lapus ir klijuoti prie medzio saku,jie ten buvo bet ju laikas praejas.Tam kad Tiesa naujai suzydetu.

 19. algimantas says:

   TSRS buvo kuriama pagal zydu plana. Po V.Lenino turejo i valdzia ateiti Trockis ir vykdyti pasaulime revoliucija. Taciau sioje vietoje,J.Stalinas padirode daug gudresnis,negu isivaizdavo masonai,todel Trockis buvo nusalintas,jo chebra taip pat. Zinovjevas,Kamenevas,,Bucharinas,Tuchacevskis..Visi buvo Trockio zmones. Tik ziaurumo deka J.Stalinas atstate Rusija ir islose kara su A.Hitleriu. Kuri..,labai keistai,kazkas suorganizavo. Nes…,kaip rase savo knygoje A.Suvorovas, vokieciai puole todel,jog suzinojo kad TSRS prie bendros sienos sutrauke 160 diviziju(14 tukst.tanku ir 16 tukst.lektuvu.). Ir ruosiasi pukti liepos 6d. O J.Stalinas buvo informuotas,jog vokieciai ruosiasi pulti TSRS…Abu to meto draugai gave tokia informacija, pradejo ruostis karui. Ir jis ivyko…Kaip kalba kriminalistai,jeigu apiplese banka,o nusikalteliu nepavyksta rasti, reikia atkreipti demesi, pas ka netycia atsirado daug pinigu. TAI KAS IS TO KARO LABISUSIAI ISLOSE..? IR KAM TIE 2 PASAULINIAI KARAI BUVO REIKALINGI..?  EUROPA BUVO SUGRIAUTA IR I PASAULINI DOMINAVIMA ISLIPO AMERIKA !!!  STAI IR ATSAKYMAS !!!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top