Vladimiras Ždanovas – alkoholis, narkotikai, tabakas [video]

2012, 2 gruodžio, 13:01 | kategorija Genocidas | 13 komentarų | peržiūrų 7 518 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vladimiras ŽdanovasProfesoriaus V. Ždanovo paskaita apie tai, kokias baisias pasekmes sukelia alkoholis ir tabakas, kaip jie veikia žmogų, šeimą, visuomenę. Kas ir kodėl paleido šį, ištisas tautas naikinantį genocido mechanizmą? Paskaita trunka 3.5 valandos, todėl – kantrybės ir būsite atlyginti. 

Medžiaga tikrai įdomi ir turininga, suteikianti gilesnį suvokimą apie tai, kas gi iš tiesų pasikeitimai įvyksta mumyse dar iki tol, kol pradedame vartoti alkoholį ir suprantama jau jo vartojimo metu. 

Vaizdo įrašas tik rusų kalba, nes ankstesnė versija su lietuviškais subtitrais, talpinta rutube.ru portale dabar rodoma tik su privaloma registracija, todėl Įdėjome abi versijas – vieną iš Youtube – rusų kalba, antrą tiems, kas mato galimybę registruotis – su lietuviškais subtitrais.
redakcija

Ištrauka šios paskaitos tema:

„Esu Rusijos Blaivybės sąjungos pirmininko pirmasis pavaduotojas. Šios sąjungos pirmininkui akademikui Fiodorui Uglovui 2004-aisiais sukako 100 metų. Jis iki šios dienos savo klinikoje atlieka sudėtingas operacijas.

1983 metais perskaičiau akademiko F. Uglovo pranešimą apie medicinines ir socialines alkoholio vartojimo pasekmes Sovietų Sąjungoje. Nuo tada visam laikui nustojau vartoti alkoholį: alų, vyną ir degtinę. Alus, vynas, degtinė, cigaretės – tai narkotikai, kurie atneša vis didesnes nelaimes ir kančias.

Prieš keletą metų Minske vyko alaus šventė. Jaunimui ta proga buvo surengtas roko muzikos koncertas. Tame koncerte reklamavo alų, o jaunos merginos atkakliai kiekvienam siūlė nemokamai parūkyti tam tikros rūšies cigaretę. Netikėtai prasidėjo audra. Apkvaitęs nuo alaus ir cigarečių jaunimas metėsi į požemines perėjas ir mirtinai sutrypė 57 jaunas merginas. Medicininė ekspertizė nustatė, kad visos sutryptos merginos buvo išgėrusios.

Po tragedijos Minske vyko laidotuvės. Stovi 57 karstai, stovi prezidentas Lukašenka su žvake ir verkia, visa vyriausybė stovi ir verkia. 500 000 žmonių susirinko merginų laidoti. Alus ir cigaretės pavertė žmones žvėrimis, kurie sutrypė silpnesnius savo kojomis.

Kas gi tie produktai – alus, vynas, degtinė, cigaretės, – kuriuos visą parą reklamuoja, parduoda ant kiekvieno kampo? Nejaugi tai tokie būtini žmogui „produktai”? Iš tikrųjų cigaretės, alus, vynas ir degtinė – tai ne produktai, bet patys pavojingiausi žemėje narkotikai, laisvai ir plačiai parduodami ir atneša tiek daug ašarų bei nelaimių.

YouTube versija vien rusų kalba:

Rutube versija (5 dalys) su lietuviškais subtitrais, bet privaloma registracija (redakcija negarantuoja, kad po registracijos bus parodytas tas pats video, kurį įkėlėme 2012 metais)

1 dalis


2-a dalis


3-a dalis


4-a dalis


5-a dalis


Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 13

 1. Mindaugas Vilkis says:

  kalbos nėra, kad tai baisus ginklas. Ir žmonės dar sumoka už jį. Ir dar kvailiais ir nenormaliais laiko, kurie jų nevartoja.

 2. sarmatas.lt, daugiau tokių tauta laukia says:

  Palaikau jus!

 3. Td says:

  nesveikai geras sitas. atsiminkit kad jaunimas nemoka rusiškai :)

 4. ara-copy says:

  ->Td
  Todėl ir pridėti lietuviški titrai.
  Tik dėl jaunimo.

 5. karkisss says:

  Puiku, kad dar kas apsiema vertimu :)

 6. Palaikau says:

  Nerandu žodžių atsidėkot jums už šiuos video. Tai turėtų būti rodoma visose mokyklose. Ačiū . Labai privertė susimąstyti.

 7. Justina says:

  Tokie pasakojimai visiems, jaunimui, vaikams yra tiesiog būtini. Tai nuodai, kurie nuodija mūsų tautą, visuomenę, šeimas. Pagarba tokiems specialistams kaip Vladimiras Ždanovas. Tai turėtų būti įvedama į mokymosi programas.

 8. vytas says:

  Beveik nera baisesniu narkotiku uz distiliuota alkoholi. Be galo reta tokiu narkomanu kurie po visko pakankamai garantuotai vemtu apsislapine su skaudancia galva ir po to noretu dar to paties. Yra tik tokie alkoholikai.

 9. Mr. Miau says:

  Ir vėl sąmokslo teorijos. Rusai jomsi kliedi, užuot pasidarę tvarką savo valstybėje.

 10. Valdemaras says:

  Labai ačiū. Gaila buvo žiūrėti kai Ždanovas šių metų geguže Vilniuje apytuštėje salėje skaitė paskaitą. Jokios reklamos, kad tik tiesa neišlįstų į viešumą. Lapkričio mėnesį Ždanovas vėl bus Lietuvoje, Klaipėdoje. O Mr. Miau galiu pasakyti, kad Rusijos valdžia labai rimtai ėmėsi alkoholizmo problemos. Ždanovo paskaitos buvo parodytos per I Rusijos televizijos kanalą. Rusijos prezidentai: Medvedevas ir Putinas šią problemą mini beveik kiekviename savo pranešime. Tik pas mus viskas gerai, jokių problemų. Gerkite į sveikatą! Juk lietuvių alkoholis neįveiks. Įveiks ir dar kaip įveiks. Tada bus vėlu. Ir vėl galėsime stebėtis, kaip tie rusai išgyveno, o mes ne?

 11. Algimantas Končius says:

  Nuo alkoholio Lietuva nukentėjo labiau nei nuo Stalino ir Hitlerio kartu sudėjus. Didžiausi alkoholikai tie kur tik retkarčiais po ne daug išgeria, nes jie labiausiai priešinasi sausam įstatymui ir turi didžiausią įtaką.

 12. petka says:

  nejuokinkit zmoniu ,ikalkit butelaiti alaus ir isgaruos visokios nesamones is galvos.pasiskaitykite istorija.visi didziausi pasaulyje maniakai nevartojo alkoholio.net ir Breivikas jo nevartojo.kas geriau isgerus truputi patriuksmauti,ar negeriant eiti saudyti simtus zmoniu.ar kas is jusu uzsidave sau toki klausima.smerkti lengviausia.

 13. Reda says:

  Praplauti smegenis visiems koduojamiems per“ 24val“ laidą.Paaugliams dar galima tokiomis paskaitomis mokykloje paveikti,itikinti,išgąsdinti.Tik tokias paskaitas rwikia kartoti dažnai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top