Vokietijoje netyla politinės aistros po pasikėsinimo papjauti Altena merą, kuris užtvindė šį ramų senovinį miestelį pabėgėliais

2017, 3 gruodžio, 8:40 | kategorija Ideologija | 9 komentarai | peržiūrų 638 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

altenos meras Andreas HollsteinVokietijoje visą savaitę virė politinės diskusijos po to, kai lapkričio 27 dieną buvo pasikėsinta nužudyti Merkel partijos KDS narį, Altena miesto merą Šiaurės Reino Vestfalijos žemėje.

Šis meras buvo toks stropus pabėgėlių integratorius, kad priėmė 100 migrantų virš valdžios nustatytos miesto komunai normos.

Kaip lapkričio 28 dieną pranešė dienraštis Bild, Altena miesto meras Andreas Hollstein (57) 27 dienos vakare, apie 20 valandą, užsuko į kebabinę ir užsisakė kebabą. Prie jo priėjęs vyras (56) paklausė ar jis yra miesto meras, o išgirdęs teigiamą atsakymą, dūrė jam į kaklą peiliu. Sužeidimas, laimei, buvo nesunkus.

Ši naujiena sukrėtė Vokietiją. Vokiečiai buvo įpratę, kad vokiečius pjauna į Vokietiją atvykę „Merkel Svečiai“ staugdami Alah akbar, kurie čia netrukdomi gali prievartauti ir žudyti merginas, mušti policininkus, vaikams matant vaikų zoologijos sode žaginti ponius, vieni kitiems pjauti penius ir t.t.

Merkel jau pripratino vokiečius prie šio nežmoniško vandalizmo. Tai nesukelia jokio siaubo jos išprotėjusiems ir nužmogėjusiems partiečiams bei koalicijos partneriams, metodiškai naikinantiems Vokietiją.

Šiaurės Reino Vestfalijos viduramžių Alpių miesteliai, su pilimis kalnuose, gyveno savo pavyzdingai tvarkingą ir ramų gyvenimą, kol Angela Merkel ir jos partijos tautų lydymo ir naikinimo specialistai, čia neatvedė tūkstančių necivilizuotų laukinių žmonių su jų laukiniais papročiais. Vokiečių nepasitenkinimas auga. Tai parodė rinkimai ir Merkel nesugebėjimas sudaryti daugumos vyriausybę.

Jau kurį laiką Vokietijos intelektualai perspėja apie gresiantį pilietinį karą. Jų net nenorima girdėti. Valdantiesiems tai atrodo tik paistalai.

Pažymėtina, kad Merkel partietis užpultas Šiaurės Reino Vestfalijos žemėje. Tai įvyko ne kokioje postsovietinėje Saksonijoje, kur ypač stipri antimigracinė Alternatyva Vokietijai AfD partija ir judėjimas PEGIDA.

Per stebuklą likęs gyvas Merkel partietis pasižymėjo tuo, kad atvėrė duris ekonominiams migrantams iš Afrikos ir Azijos, buvo pasiruošęs išdalinti visą socialinę rūpybos sistemą šiems gyvenantiems iš pašalpų „socialiniams parazitams“, aukodamas jiems vokiečių vaikų ateitį.

Užpuoliko motyvai buvo politiniai, užpuolikas to neslėpė. Jis visaip įžeidinėjo merą už jo meilę atėjūnams.

Merkel ištiko šokas

Nors merui buvo operatyviai suteikta medicinos pagalba ir jis nežuvo, įvykis sukėlė sprogusios bombos efektą. Berlynas sureagavo nedelsiant. Oficialus Vokietijos vyriausybės atstovas Steffen Seibert parašė savo Tvitter paskyroje: „Kanclerė Merkel: mero Andreas Holstein užpuolimas su peiliu sukėlė man siaubą. Ir aš patyriau didelį palengvėjimą, kad jis vėl gali būti su savo šeima. Ačiū tiems, kas jam padėjo“.

Tai ne pirmas vokiečių nekenčiamų politikų užpuolimas. 2015 metais vokietis į kaklą sunkiai sužeidė Henriette Reker, kuri bolatiravosi į Kelno mero postą. Irgi už „atvirų durų politiką“. Tada buvo sužeisti keli politikai iš krikščionių demokratų ir „žaliųjų“ partijų. 2016 metais po masinių vokiečių moterų užpuolimų Kelne per Naujuosius metus ši politikė rekomendavo vokietėms „laikytis drauge“, kad išvengtų seksualinių musulmonų antpuolių.

2014 metais į Vokietiją buvo atvežta 400 tūkstančių migrantų, 2015 – virš milijono, 2016 metais – 300 tūkstančių.

Maždaug 80% „pabėgėlių“ yra musulmonai. Šiuo metu pas tuos, kas gavo oficialų pabėgėlio statusą atvyksta žmonos ir vaikai, o tuos, kam šis statusas nesuteikiamas bandoma išsiųsti iš šalies, bet to niekaip nepavyksta padaryti.

Pasirodė pranešimų, jog 20000 pabėgėlių iš Vokietijos Bavarijos regiono, tarp kurių dominuoja negrai iš Nigerijos ir kitų Vakarų Afrikos valstybių, kurie faktiškai nėra jokie pabėgėliai ir pabėgėlio statusas jiems „nešviečia“, sutiko priimti Ukraina. Šalis, kurioje vyksta karas, priims „nuo karo bėgančius“, kurių šalyse joks karas nevyksta, arba praktiškai baigėsi, kaip Sirijoje.

Musulmonų Vokietijoje šiuo metu yra apie 12 procentų. Pusė jų atsirado Merkel valdymo metu. Vokietijoje daugėja No-go rajonų, kur valdžia yra migrantų gaujų rankose, traukinių stočių aplinka virto „pipi-kaka-landais“ . Pabėgėlių stovyklų šalyje tiek, kad kai kuriuose miestuose ir kaimuose atėjūnų yra daugiau, negu vokiečių. Atėjūnų vaikai vaikų darželiuose ir mokyklose jau sudaro daugumą, o Vokietijos MIP viešpatauja melas ir propaganda, faktų nutylėjimas ir slėpimas.

Šiame melo fone šia savaitę išsiskyrė televiziniai debatai, kuriuose dalyvavo Bundestago deputatė Alisa Weidel iš AfD partijos gretų.

Altena Mero Hollsteino „Kova“

Andreas Holstein, rašoma portale Pi-news, daugelį metų kanclerės falangos gretose kovojo už kairiųjų politiką, vykdė kovą prieš valstybėje veikiančią teisę, apie ką parašė net knygą „Mano kova prieš teisę“ (ne juokas!). „Pabėgėlių“ įsiveržimo metu jis klusniai vykdė vokiečių tautos naikinimo politiką. Miestas priėmė daugiau taip vadinamų „pabėgėlių“, nei turėjo priimti, džiaugėsi „kiekvienu nauju vokiečiu“ ir būsimu rinkėju: „Mes norime, kad žmonės jaustųsi komfortiškai ir visiems laikams liktų su mumis“, aiškino jis. Visi atvykėliai Altena mieste buvo decentralizuoti po butus, kuo jis labai didžiavosi.

Kaip rašoma Pi-news, mažiausiai Refugee-Welcome-miesto meras rūpinosi miesto gyvenimu ir tais, „kas čia gyvena seniai“.

Miestiečių kantrybės taurė persipildė. Įvyko tai, kas ir turėjo įvykti. O vokiečių liberali spauda vis nagrinėja, kokio ilgio buvo peilis ar 15 centimetrų ar 30, su kuriuo buvo padarytas „įdrėskimas“ ant nutukusi mero kaklo.

šaltinis: lebionka.blogspot.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. Simas Simaitis says:

  Blogeris lebionka suklydo. Alpės randasi Bavarijoje, o štai Šiaurės Reino Vestfalijoje randasi Eifelio (skaityti aifelio) kalnynas. 

 2. Bitvaldas says:

  Kaip apmaudu,kad tokio subingalvio mero visai nepapjove.

 3. pestininkas says:

  Taip merui super pasisekė…..

 4. Pabaigos pradžia says:

  Ar žinot kam šie visi pabėgeliai ira vejami į europą. Tam kad pradėtų kalifatą,kad skurtų naujas tautas naujass kalbas. Ir taip ištrintu senają europą kuri jau pradėjo savotiškai busti ir netgi galėtu išiaiškinti kas šy pasaulį valdo taip jiems uškirsdami kelią.

 5. sigitas elinis says:

  šy pasauly valdo berasciai……

 6. Alvydas says:

  Bevaikiai vadovai nelaimė tautai. Pas mus taspats su dalia ir valdu- 1 250 000 €

 7. Dalia says:

  kažkodėl visai negaila…

 8. Millenium says:

  ..kas vokiskai supranta linkas: staatenlos.info

 9. Ren says:

  Išgamos tie politikai, zydaujos tarnai…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top