VSD demaskavo visą rusiškos propagandos infrastruktūrą Lietuvoje

2015, 9 gruodžio, 17:36 | kategorija Ideologija | 14 komentarų | peržiūrų 616 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

artūras paulauskas

A. Paulauskas

Rusija yra sukūrusi Lietuvoje visą propagandos infrastruktūrą, o jos finansavimas vyksta pažeidžiant įstatymus, pranešė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) vadovas Artūras Paulauskas.

„Valstybės saugumo departamentas pristatė visą rusiškos propagandos infrastruktūrą, kuri veikia Lietuvoje – kiek čia sukurta įvairiausių institucijų, per kurias rusai įvairiais kanalais veikia ir skleidžia savo propagandą. Parodytos schemos, kaip finansuojami šie visi kanalai, kaip jie gauna pinigus. Pasirodo, „ofšorai“ veikia, vokeliai, visa sistema finansuojama net pažeidžiant įstatymus“, – trečiadienį žurnalistams Seime atskleidė A.Paulauskas.

Pasak A. Paulausko, medžiagą apie galimus įstatymų pažeidimus VSD pranešė perdavusi teisėsaugai. Komitetui trečiadienį VSD pristatė informaciją apie grėsmes informaciniam saugumui. Komiteto vadovas patvirtino, kad uždarame posėdyje įvardyta ir konkreti suma, kiek Rusija skiria lėšų propagandos sklaidai Lietuvoje, bet jos sakė negalintis jos atskleisti, tik pažymėjo, jog finansiniai srautai siekia „šimtus tūkstančių eurų“ per metus.

šaltinis: ekspertai.eu

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 14

 1. Mindaugas says:

  Aja jai. Vėl rusai puola…..Vis puola ir puola, tik niekaip užpulti negali…Gerbiamieji, visi supranta, kad gyvename nedemokratinėje šalyje, kurioje galima įžvelgti fašistinės diktatūros požymių….Mane domina kitas dalykas. Kada pradėsite uždarinėti nepriklausomą (kiek tokios dar likę) Lietuvos žiniasklaidą? Gal tik tada žmonės prabus iš letargo miego?

 2. kabalistas says:

  Aišku, suvaikėjo ir šitas galutinai…

 3. Dalia says:

  Užpykau, galutinai. Laukiu, laukiu, o babkių zarazos kaip nemoka, taip nemoka. Baisiai rūpi Rusijos propaganda, šitaip dirbu nachaliavai dieną naktį, o babkių vis nėr.  Ar man kas nors nubyrės ir tų, “kelių tūkstančių eurų per metus“? Gal reik su Baranu Obama tartis, tas, matyt, sąžiningesnis, ant veido ir kalbų, bei manierų matosi.  Angela Merkel taipogi. O jau Sorošas! Tokių tyrų akių, retai pasitaiko. Retai pasitaiko ir itin protingų, bei išmintingų tokių, kaip Psaki kalbų. Va, pašlovinsiu gerus darbus Nato visokiose Libijose, ir koks pasiaukojantis yra Lanzbergis su savo sėbrais, gal žinos varguoliai , kokia demokratinė ir nepriklausoma, su laisvo žodžio laisve yra mūsų valstybė. Liaudis, sukiltų ir aišku niekas neduotų įsakymo streikų ir sukilimų malšinti. Ir referendumus galim rengti kokius norim.  O štai, Putinas kontrolę perims, tai. Lietuva iš “tarp lygių lygi ir laisva“ taps visiškai išparduota,bei nuskurdinta.  Reiks eit ten kur moka…..

 4. Daliai says:

  :):):) Respect !

 5. Mynde says:

  demaskuotojai griobani… nebeilgai „demaskuos“: mhoclub.lv/ru/material/amerikanci_zadumalis

 6. Mynde2 says:

  Man kažko šito bičo snukelis užmeta į Valdo Adamkaus *****.
  Kaži kažko bus abu panašūs kai šitas pasens. Galėsime sulygintei nuotraukose.

 7. Ec says:

  Pakliuvo televizoriaus pultelis Pau___kui, jis tik pykšt ir perjungė iš bobų turgaus, o ten visa propagandos struktūra. Reikia skelbt, kad demaskuota, o kokius pinigus kas ir iš kur gavo, tegu bus valstybės paslaptis, nereikės įrodinėti :)

 8. Ina says:

  Suskis. Daug žino apie rusiškas babkes…:))

 9. Mindaugas says:

  Lietuvos propaganda nutyli du dalykus: tai, kad Rusijoje jau nebėra komunizmo (ten toks pat žiaurus kapitalizmas, kaip ir Lietuvoje) ir kad Rusija jau seniai nebe supervalstybė Tarybų Sąjunga. Jos ekonominė galia lyginant su JAV – smulkmė, o jei sudėsime JAV ir ES, tai bus vos 1/15. Karine galia Jungtinėms Valstijoms neprilygsta penkios kitos galingiausios valstybės. Taigi Rusijai nėra jokių šansų pulti NATO, tai būtų jos savižudybė.Kodėl Lietuvos valdžios ruporai tai nutyli? Jie nori mus išlaikyti baimėje, neva rusai puls, o iš tiesų puls nebent pati Amerika, jau įvijusi Rusiją į kampą. Jeigu ne Rusijos branduolinis arsenalas, jeigu ne Kinija, gal jau būtų ir puolusi Europos rankomis…Taigi neskleiskime tuščių kalbų apie tariamą Rusijos puolimą. Greičiau užpuls ufonautai, o ne rusai užpuls Lietuvą….

 10. KONKURENCIJOS NĖRA says:

  Mindaugas.    10 BALŲ 

 11. Panzer says:

  Žinote, man tas Paulauskas vienas šlykščiausiu veikėju, būdamas prokuroras per galvas lipo į politiką. Itikinejo ,kad žmonės nusipelnė gyventi geriau, tada kaip šakalas atlėkė į darbo partiją,o dabar pastoviai inkščia apie hibridinius karus, rusų puolimą, žodžiu auksaburnis, tik nuo to glaustymosi aplink kojas pasidarė labai jau nuspėjamas, šakalas iš filmo Mauglis…

 12. Marius says:

  Mindaugas gerai viską parašė

 13. Marius says:

  Mindaugas gerai viską parašė

 14. tiesa says:

  Tau-tau-tieciai taigi cia penkta kolona – atviram vaizde. ka ir parodo ju veiksmai. ten kur vejas ten ir linkta. toki nusipelne tik vieno; tautos teismo

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top