VTAT trūksta darbuotojų. Nacių SS daliniuose Lietuvoje taip pat trūko darbuotojų

2018, gruodžio 23, 23:01 | kategorija LPT | atsiliepimų (5) | peržiūrų 390 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Linas Kukuraitis

Vladimiras Troščenka

Šiandien perskaičiau kelis straipsnius

Viename, vaikų teisių apsaugos tarnybos vadovė apgailestauja dėl to, jog sistemoje trūksta darbuotojų. Kitame, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis samprotauja apie „5 klaidingus mitus“ vaikų teisių apsaugos atžvilgiu.

L.Kukuraičio straipsnyje „paneigiami mitai“ ir kiekvieno „paneigimo“ pabaigoje užduodami klausimai nesusipratusiai visuomenei.

Nekalbėsiu apie visus 5 „genialiai paneigtus mitus“, kurie turėjo išsisklaidyti „kaip dūmas“ vien perskaičius šio asmens „logiškus“ argumentus, o tiesiog atsakysiu į vieną klausimą, paneigiantį „mitą“ apie tai, jog globa yra intensyviai daroma „pelningu verslu“.

L. Kukuraitis klausia visuomenės:

Jeigu tai toks „pelningas verslas“, kodėl jūs juo nesiverčiate?

Atsakau:

Prostitucija, narkotikų prekyba, žmonių žudymas taip pat yra „pelningi verslai“. Jeigu tarptautinių nusikaltėlių kartelis, investavęs kelias dešimtis milijonų purvinų eurų ir pasinaudojęs atmatomis ir kvailiais mūsų valdžioje padarytų šiuos verslus legaliais – argi normalūs žmonės pradėtų tuo verstis? Be abejo ne. Nes visi blaiviai mąstantys žmonės puikiai suvokia, kad tuo besiverčiantys vis vien prieis liepto galą ir tas galas bus siaubingas.

Niurnbergo tribunolo metu matėme visus tuos „legalius“ įstatymus ir įsakymus vykdžiusius nusikaltėlius.

Nusikaltimas negali būti pateisinamas jokiais įstatymais, šiuo atveju tarptautinių nusikaltėlių sukurta vaikų grobimo, pardavimo ir seksualinio išnaudojimo „legali“ sistema taip pat bus sunaikinta, o visi tie „nesusipratę“, „tiesiog galiojančius įstatymus vykdę“, „legalius projektus įgyvendinę“ kukuraičiai, šakalienės, žiobienės ir jų palaikytojai, bei naudos iš šios sistemos gavėjai, bus teisiami ir, tikėtina, gaus atpildą už savo darbelius.

Tai tik laiko klausimas.

P.S. Lietuviai visada pasižymėjo pirmaprade, Dievo suteiktos sąžinės švara. Ir, nors mums per visokias tautos atmatas, prostitucinę sisteminę žiniasklaidą ir svetimų sukurtą švietimo sistemą visaip bandoma įteigti, jog esame pavydūs nevykėliai, bailiai, nedėkingi niekšai ir pan., – realybė yra kitokia. Man dar neteko gyvenime sutikti blogų lietuvių. Be abejo būdavo bedievystės ir jos sąlygojamų aplinkybių pažeistų žmonių niekšybių, bet kuomet ramiai besimelsdamas Jėzui Kristui klausdavau, kas tiems žmonėms yra, aiškiai gaudavau suvokimą, kodėl tie žmonės taip elgėsi ir tai tikrai ne jų kaltė.

Tai, kad lietuvių, kaip visumos, sąžinė yra švari, parodo ir chrestomatinis (pamokomas) istorinis faktas. Kuomet Vokietijos naciai pabandė sukurti SS padalinius Lietuvoje, jiems tas nepavyko. Kaip ir į dabartinę, tarptautinę vaikų grobimo sistemą, į nacių kuriamus „legalius“ SS dalinius atėjo tik visokie klipatos, nevisapročiai ir prostitutės (ar pastebėjote, kad visos vaikų teisių tarnybos „specialistės“, savo manieromis ir išvaizda, kaip du vandens lašai panašios į prieštaringai pagarsėjusią Stankūnaitę).

Dar karta kartoju, – tik laiko klausimas, kuomet nusikalstama vaikų grobimo, pardavimo ir seksualinio išnaudojimo sistema bus sunaikinta, o joje dalyvaujantys asmenys bus teisiami (nesvarbu ar sąmoningai, ar nesąmoningai pasirinkę tapti šio organizuoto nusikaltėlių susivienijimo dalimi).

Mums svarbu kiekvienam asmeniškai pasirinkti teisingą kelią ir juo eiti. Tai kas teisu ir gera, išbandoma laiku ir kiekvienas pasirinkimas turi neišvengiamą savo atpildą.

Su broliška meile ir rūpesčiu

V.T.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Rokas says:

  Aštru ir taiklu. Lyderiai turi būti dvasiniai lyderiai. Kol to nebus, stebėsime kaip mus moko kostiumuoti robotai paminkliniais veidais. Kiek amžių dar stebėsime?

 2. Vytas says:

  Sraipsnio autorius teisus, ankščiau ar vėliau teks už viską atsakyti . Tame tarpe ir tam šimtui seimo narių, balsavusių už „vaikų atėmimo įstatymo“ priėmimą ir nesigilinusių, už ką jie balsuoja. Viena tik gaila, kad teisingumas eina sraigės greičiu, o blogis šuoliais, staigiai. O dėl Kukuraičio pozicijos, tai viskas normoje, būtų keista, jei jis neteisintų to įstatymo, juk tai jo pritarimu beveik šimtui seimo narių pakišta ši kiaulystė. Gaila, kad nuo to tėvams ne lengviau, gaila, kad tokių „geranorių“ vaikų teisių „gynėjų“ iniciatyva iš vaikų lengvai atimama pagrindinė teisė – TEISĖ AUGTI ŠEIMOJE . O iš valstybės atimta galimybė sulaukti naujos kartos valstybės gynėjų, gynėjų ne žodžiais, bet darbais, gynėjų su pareigos Tėvynei, Tautai, Šeimai jausmu.

 3. MikasA says:

  Kaip mane už_-_-_-o tie istorijos ,,žinovai,, visur kaišiojantys atseit nacių pavyzdžius… Mokykloj paklausę, filmą pažiūrėję, jau mano suprantą ir galintys teikti pavyzdžius, juolab kad niekas ir neprieštaraus, nes panašūs ir skaitys…
  Apie kokį kitą laikotarpį ar įvykių eigą leistų tokie taškytis pavyzdžiais, na nebent apie spalio revoliuciją, kas deja yra dar vienas šaltinis juokingiems pavyzdžiams…
  Negi taip ir išeisim išsinešdami tą melo kuprą…

 4. Ec says:

  Istorija, ar savo praeities žinojimas mus saugo nuo klaidų, padarytų praeityje, kartojimo. Kuo greičiau pamiršime praeitį, tuo lengviau bus pakartoti tas pačias klaidas. MikasA priminė tarybinių laikų pradžią, kai buvo bandoma kažkas panašaus, tik tuomet dėl „šviesaus rytojaus“, dabar dėl „vaikų saugumo“. Jei istoriją laikysime patirtimi, klaidų nekartosime, o jei į ja nekreipsime dėmesio, istorija tiesiog laikydami kažkokia nereikalinga kupra, – kaskart užlipdami ant grėblio tikėsime, kad jis kotu nevožtels per kaktą, o vožtelėjus, lipsime dar kartą, tikėdami, kad gal šį kartą nevožtels 🙂

 5. konkurencijos nėra says:

  Istorija-Mokslų Mokslas.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

top