Zigmas Vaišvila: Visuomenės nota Lietuvos valdžiai dėl JTO Visuotinių susitarimų dėl migracijos ir dėl pabėgėlių

2018, gruodžio 16, 17:12 | kategorija LPT | 4 komentarai | peržiūrų 257 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

2018 m. gruodžio 17 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Visuomenės nota Lietuvos valdžiai dėl JTO Visuotinių susitarimų dėl migracijos ir dėl pabėgėlių“

Dalyvauja asociacijos „Lietuvos Visuomenės Taryba“ išrinktos valdybos narys Kęstutis Eiva ir kitų organizacijų atstovai.

Lietuvos valdžia ne tik ignoruoja visuomenės nuomonę dėl JTO Visuotinių susitarimų dėl migracijos ir dėl pabėgėlių, bet ir slepia savo veiksmus nuo Lietuvos piliečių.

Š.m. gruodžio 4 d. Lietuvos Seimas pritarė (ar nepritarė?) JTO Visuotiniam susitarimui dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos – priėmė dėl jo Seimo deklaraciją. Seimo nariai balsavo be šio susitarimo vertimo į lietuvių kalbą, be Seimo Teisės departamento išvados dėl šio susitarimo ir išvis be jokių dokumentų, t.y. turėdami tik dviejų puslapių Seimo deklaracijos projektą.

Lietuvos Respublikos vardu JTO Visuotiniam susitarimui dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos š.m. gruodžio 10 d. Marokeše pritarė vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.

Šios iniciatyvos autoriai nebeslepia, kad JTO Visuotinis susitarimas dėl migracijos yra įpareigojantis ir viešai džiaugiasi, kad masinė migracija prilyginta žmogaus teisei, o bet kokios šioms nuostatoms nepritariančios nuomonės reiškimas tampa kriminaline veika ( https://voiceofeurope.com/2018/12/they-lied-the-un-migration-pact-is-legally-binding-and-could-be-valid-for-all-countries/ ).

Lietuvos valdžia neatsakinėja į raštus dėl šių klausimų ir neskelbia, kokia jos nuomonė dėl š.m. gruodžio 18 – 19 d.d. Ženevoje planuojamo pritarimo JTO Visuotiniam susitarimui dėl pabėgėlių, kuriuo susitariama dėl nuolat veikiančios viršvyriausybinės institucijos Tarptautinio Pabėgėlių Forumo, kuriam rašytiniais susitarimais jau 2019 m. valstybės įsipareigos finansiškai, materialiai, techniškai, susitars dėl teritorijų, į kurias bus organizuotai perkeliami pabėgėliai ir jų perkėlimo maršrutų.

Spaudos konferencijoje bus paskelbta visuomeninių organizacijų nota Lietuvos Prezidentei, Seimo Pirmininkui ir Ministrui Pirmininkui.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 4

 1. Ec says:

  Per rėkiančius mokytojus šalis nepastebėjo užmaunamos kilpos
  Viską ką rašau yra tik mano nuomonė

 2. konkurencijos nėra says:

  Tai, Mokitojai turėjo tylėt…?!

 3. Ec says:

  Manau toliau seks privalomas ir supaprastintas pilietybės suteikimas. Mokytojai, aišku gali rėkt, bet jei rėktų visi,kurių darbo sąlygos tokios kaip mokytojų ar prastesnės, daug kas ir iki naujų metų nedatemptų. Manau mokytojų akcija laikyta kišenėje ir pateikta tuomet kai reikia užgožti triukšmus su vaikų atiminėjimais ar klausimus su perėjūnų įsileidimu. Visuomet, kai pakyla koks triukšmelis, reikia pasidairyt, kas prastuminėjama patyliukais.

 4. LosAngeles says:

  panasu Ec teisus, bent jau taip atrodo is pirmo zvilgsnio. mokytoju rekimas – tik uzdanga

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top