Galerija

Foto, Paveikslėliai, skaidrių galerija.[lg_gallery]

Atsiprašome,

galerija nerodoma, nes nuotraukų autorius, Milvydas Juškauskas, uždraudė naudoti jo fotografuotas muziejuje nuotraukas šioje galerijoje, vietoje to pasiūlęs įdėti nuorodą į delfi medžiagą.

Kadangi su delfi reklaminės sutarties nesame sudarę – atsisakėme.

Sarmatai

Atsiliepimų 55

 1. LORA says:

  CITUOJU ,,Mums bruka pelno, karjerizmo, homoseksualizmo, multikultūrizmo, laisvos rinkos, demokratijos, vedizmo, šamanizmo ir kitas ideologijas…,, KLAUSIMAS: O KAIP ČIA SUSIJĘ SU KRIKŠČIONYBE? (KIEK SUPRANTU KRIKŠČIONYBĘ JŪS VADINATE KRYŽIUOČIAIS)?. KAIP KRIKŠČIONYBĖ GALI TAI BRUKTI, KAI VISA KĄ JŪS IŠVARDINOTE NESIDERINA SU RELIGINE MORALE, VERTYBĖMIS – IR NET YRA JAI PRIEŠINGA. BE TO, VALDANČIOS POLITINĖS PARTIJOS TOLI GRAŽU NE KRIKŠČIONIŠKOS, O LIBERALIOS, TAI KUO ČIA DĖTA RELIGIJA?

 2. rimgis says:

  sveik, fotokgalerija prieinama visiems, ar ne ? Ta prasme nuotraukų kėlimui

  Ne,
  įkelti į galeriją gali tik administratoriai, moderatoriai ir redaktoriai.

 3. nonsens says:

  jūsų šie „įrodymai” yra grynas nonsensas. Svastika negali suktis pagal ir prieš laikrodžio rodyklę. Arijų svastika sukosi pagal laikrodžio rodyklę, nes taip sukasi žemė aplink savo ašį ir aplink Saulę. O svastika yra spiralės, amžino gyvenimo, besivystančio spirale, simbolis. O nacių svastika sukasi prieš laikrodžio rodyklę ir todėl simbolizuoja antigivybę, ji ją nukerta, nupjauna lyg dalgis. 

  • ara-copy says:

   gerbiamasis „nonsens”
   -, žemė sukasi prieš laikrodžio rodyklę (mūsų akimis žiūrint) – todėl saulę ir matome sukantis priešinga kryptimi, t.y. pagal laikrodžio rodyklę.

   Toks pat pavyzdys matomas važiuojant automobiliu, kai mums važiuojant į priekį ir sėdint jame atrodo, kad objektai esantys už automobilio ribų juda priešinga kryptimi – atgal.

   Tačiau esant už žemės ir automobilio ribų matome, kad viskas vyksta priešingai.

   Beje.. esant už žemės ribų – ji apskritai nejuda jokio laikrodžio kryptimi, mat ten nėra jokių krypčių ta prasme, kaip mes jas suprantame.. iš vienos pusės žiūrint ji suksis viena kryptimi – iš kitos jau visai kita – todėl krypčių nustatymui kosmose naudojama visai kita terminologija visiškai nesusijusi su žemiškais laikrodžiais ar arijų svastikomis :)

   Čia apie tai rasite plačiau aprašyta: http://nuotrupos.lt/664/zeme-saule-ir-menulis/

 4. STEPONAS says:

  MANO ŽINIOMIS -KARALIUS MINDAUGAS BUVO NUŽUDYTAS KARTU SU DVIĖM SŪNUMIS TAI VERČIA MANYTI KAD IR PALAIDOTAS KARTU -TAI TURĖTU BŪTI GRETA . JEI BŪTU GALIMA TAI ARHEOLOGIŠKAI PATYRINĖTI < MANAU ATRASTUME TRIJŪ VYRIŠKOS LYTIĖS GRIAUČIUS IR PAGAL JUOS BŪTU GALIMA NUSTAYTI AMŽIU TAI PATVIRTINTU TEIGINIUS IR DUOTU DIDESNE GALIMYBE MANYTI KAD TAI LIETUVOS KARALIŠKOSIOS GIMINĖS PALAIKAI – MAN BŪTU MALONU KAD TUOKIĖ PALAIKAI BŪTU PERLAIDOTI LIĖTUVOJE TEN KUR KARALIAVO IR GYVENO KARALIUS MINDAUGAS , MANAU MANO SAMPROTAVIMUI PRITARTU IR DAUGIAU LIĖTUVIU , NORIU MANYTI KAD ATEITYJE GALĖSIME LANKYTI LIĖTUVOJE LIĖTUVOS KARALIAUS KAPA

 5. cheesus crust says:

  Kremliaus arba penktos kolonos projektas. 

  Ech vaikai – bandote pasirodyti protingi ten, apie ką neturite žalio supratimo:)
  O juk tokius rimtus kaltinimus turėtų lydėti ne mažiau rimti argumentai.
  Bet juk įrodyti nieko ir nereikia, ar ne taip? Liežuviu pamakalavote ir atrodo to užtenka.
  Laikas jau būtų užaugti.

  moderatorius

 6. artas says:

  Mantui:
  o gal norėtumėte, kad būtų prisistatyta vardu ir pavarde?
  Na tai pradėkite nuo savęs gerb. Mantai, nes jūsų vardas irgi niekam nieko nesako, tad nematant kam prisistatinėti gal to ir nedarysime, juolab, kad jūs kol kas vienintelis reiškiantis šias pretenzijas. Visur po straipsniais yra autorių pavardės, tad kaltinimai anonimiškumu išlaužti iš piršto.

 7. artas says:

  Kodėl neprisistatome?
  Pasiskaitykite skyrelyje „Apie mus”.

 8. magde says:

  Na sarmatai, tai kodel gi neprisistatot kas esat, eheheh ? gal kokia sibiro meska sponsoriauja ? :)))

 9. kas says:

  itartinas tas ruskiu projektas sarmatija

 10. Antanas says:

  Sveiki.Remigijau,pas tave kazkas netvarkoj su nustatymais.Susitvarkyk,o ne kaltink kitu,pats budamas kaltas.Aciu.Deja to ko jums reikia neturiu,siaip mielai padeciau.Sekmes!

 11. atsakymas says:

  >Remigijui
  Na šiaip pažodinis vertimas iš “просьба к читателям” būtų „prašymas prie skaitytojų”, arba „prašymas pas skaitytojus”, nes prielinksnis „k” rusų kalboje į lietuvių kalbą pažodžiui verčiamas ir naudojamas būtent taip.
  O „prašymas į skaitytojus” būtų pažodžiui verčiamas, kaip „просьба в читателей”, kas rusų kalboje nevartotina, tad ir negali būti išversta pažodžiui iš rusų kalbos. Tačiau verčiant pagal prasmę iš bet kurių kalbų, būtų taip, kaip jūs ir parašėte: „Prašymas skaitytojams”.

  Ačiū už pastabą Remigijau, nes ši frazė tikrai nėra teisinga literatūrine kalba imant, tačiau ji nėra ir rusiška, nes lietuvių kalboje tokios frazės, kaip „kreipimasis į skaitytojus” – „обращение к читателям” vartojamos pilnai lietuviška prasme, nors pagal jūsų logiką jas irgi galima būtų vadinti rusiškomis. Tačiau jos tokios nėra. Tiesiog šios kalbos giminingos.

 12. Remigijus says:

  Kas čia ko kažin nesupranta?
  “Prašymas į skaitytojus” – pažodinis vertinys iš “просьба к читателям”. Lietuviškai būtų “Prašymas skaitytojams”.
  „Neskaitant” – taip pat svetimybė (несчитая).

 13. atsakymas says:

  Remigijui
  Ar tik jūsų naršyklė nebus nustatyta rusų kalbai su kokiu automatiniu google vertimu?:)
  Šiame puslapyje tėra tik lietuviškos nuostatos – jis PILNAI lietuviškas. Nėra nė vieno užrašo rusų kalba ir jis leidžiamas Lietuvoje :) Nebent kažkur prieš tai, kitose vietose dar galėjote nuspausti „Versti” tekstą mygtuką, tačiau tada jums turėtų versti VISKĄ. Bet kuriuo atveju dėl kalbos yra TIK jūsų pasirinkimas, nes sarmatas.lt puslapyje nėra nė žodžio kitoms kalbomis išskyrus lietuvių. Neskaitant kai kurių straipsnių.
  Beje paspaudus jums atsidaro pats PRAŠYMAS?

 14. Remigijus says:

  Spaudžiu – “Prašymas į skaitytojus” – „просьба к читателям”. Sarmatas leidžiamas Maskvoje?

 15. Remigijus says:

  „Prašymas į skaitytojus” – kas tai? Prašau išversti į lietuvių kalbą.

 16. Marius says:

  Domai, jokių problemų: galite rašyti adresu puritonas@gmail.com

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

top